Eur/usd
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Wyświetlano od 1 do 10 z 1002

Temat: Eur/usd

Tryb drzewa postów

  1. #11
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry wszystkim.

    Para EURUSD w nocy na północy, a rano na południu.
    EURUSD poszedł na południe, celem jest poziom 1,2080, anulowanie południa przebicie 1,2190, ale dzisiaj po prostu cofniemy po spadku.
    ----------------------------------------
    Funt mocno spadł, siedzimy na południu, poniżej znajduje się cel 1,3880, ale myślę, że potrzebne jest cofnięcie. Na przykład nie czuję się teraz komfortowo, sprzedając na tych poziomach.

    Załącznik 895


    Sytuacja techniczna na parze EURUSD.
    Stop mnie nie straszy, ale straszy mnie sytuacja, gdy rynek stoi w miejscu.
    Zwróć uwagę, że biały wskaźnik na M30 i żółty wskaźnik na H1 skręcili na południe.
    Mamy więc na razie południe, ale szkoda, że potrzebują zygzaka w górę.

    Kilka słów o ptaszku ratowniczym, jak widzimy na kiwi na dnie była dziura, cena ją zamknęła, na EURUSD też została zamknięta. Na funcie pozostaje zamknąć 1,3750.
    Otóż ​​dzisiaj na EURUSD sprzedawałem na górze na podstawie sygnału ptaszka, gdzie ponad połowa stopu została odpracowana.
    Nawiasem mówiąc, ptaszek w górę nie został potwierdzony, jest możliwość osiągnięcia poziomu 63,30.


    Załącznik 896

    Курс на момент публикации поста:1.2131

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

Obserwuj ten temat (9)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •