Eur/usd - Strona 29
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Strona 29 z 101 PierwszaPierwsza ... 19 27 28 29 30 31 39 79 ... OstatniaOstatnia
Wyświetlano od 281 do 290 z 1002

Temat: Eur/usd

  1. #281
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry!
    Można powiedzieć, że zgodnie z oczekiwaniami wczorajszy dzień był dniem odpoczynku,
    cena znajdowała się na poziomie 1,2050 i nie pokazała nic ważnego w ciągu dnia.
    Myślę, że kolejny dzień cena spędzi w kanale bocznym w przedziale 1,20-1,2050,
    a wieczorem wskaźnik da sygnał do kontynuacji trendu.

    Dlatego, póki cena mieści się w określonych granicach, głosuję za ogrodzeniem.
    Z obecnych pozycji możemy ruszyć zarówno w górę, jak i w dół, mamy wszystkie warunki.
    Z jednej strony trend z drugiej strony konieczność cofnięcia.
    Jeśli zostanie przebita górna granica 1,2050, nic nie będę robił, niech rośnie beze mnie,
    ale odnowienie 1,20 da sygnał do spadku do 1,1950-1,190.
    Kupujący na szczytach są wyraźnie widoczni w arkuszu zleceń, brak wsparcia do poziomu 1,20,
    pozostaje tylko go odnowić.
    Do tego czasu, priorytetem jest ogrodzenie, możemy stać przez cały dzień w miejscu i nie przesuwać się do góry.

    Nazwa: EURUSD (1).jpg
Wyświetleń: 193

Rozmiar: 20.3 Kb

    Kurs w momencie publikacji: 1.2032

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. #282
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Euro/Dolar.

    W tym tygodniu najbardziej aktywny był poniedziałek. Cisza we wtorek i środę. Czy polecimy dziś po konferencji prasowej?
    Wyraźny ruch, który zaznaczyłem na wykresie, sugeruje, że w danym okresie na poziomie lokalnym dominują siły nabywcze.
    Cena od czasu do czasu okresowo rośnie. Trend jest oczywisty.
    Najlepszą opcją z punktu widzenia taktyki trendów handlowych jest teraz poszukiwanie punktów wejścia w zakupy na rynku.
    To znaczy handlować z pozycji, że trend jest naszym przyjacielem. Coś takiego.
    Możesz iść pod prąd, to sprawa osobista, podobnie jak ryzyko, które dana osoba podejmie.

    Generalnie moim zdaniem światowy trend sprzyja kupowaniu. Teraz mam na myśli zrzut ekranu wykresu dziennego.
    W tej sytuacji myślę, że najlepszą opcją jest szukanie punktów wejścia w zakupy. Dlatego teraz będę przygotowywał się do zakupu,
    używając poziomów Fibo jako punkty odniesienia: 38,20 i 50,00. Te poziomy są jedną z moich preferowanych opcji,
    zgodnie z którymi wchodzę na rynek w kierunku obecnego trendu. To znaczy w momencie cofnięcia.
    Oczywiście możesz napotkać ograniczenie strat, a prawdopodobieństwo jest zawsze wysokie, ale do tego celu istnieje zarządzanie ryzykiem.

    Nazwa: ÅâðîÀí1 (4).jpg
Wyświetleń: 210

Rozmiar: 19.2 Kb

    Przypomnę, że punkty wejścia, którymi są poziomy Fibo 38,20 i 50,00 są wykorzystywane w handlu.
    Ograniczenie strat bezpośrednio powyżej poziomu 61,80. W tej konkretnej sytuacji 38,20 (1,1930), 50,00 (1,1880).
    Stop loss to 1,1840. Docelowy zysk to 1,2070.

    Jest oczywiste, że obecny trend jest wzrostowy. Oznacza to, że na poziomie lokalnym porusza się głównie w górę.
    Ale nie należy zapominać, że właśnie w tym okresie. W różnych okresach trendy mogą być wielokierunkowe.
    Ale w zasadzie nie jest to ważne, ponieważ w czasie rzeczywistym mamy stały ruch w górę stworzony przez kupujących.
    Miłośnicy handlu zgodnie z trendem najprawdopodobniej już zaznaczyli punkty wejścia,
    w których będzie można kupować z jak największym zyskiem.
    Uniwersalna rada jest aktualna - kupuj powyżej 1,1930 z punktami docelowymi 1,2100 i 1,2180. Odwrócenie na poziomie 1.1930.
    Przebicie w dół poziomu 1,1930 otworzy drogę do poziomów 1,1800 i 1,1700. Ale podstawowy scenariusz jest wzrostowy,
    zwłaszcza że dolar słabnie i nie zamierza przestać.

    Porozmawiajmy o wiadomościach. Jedno z dość interesujących wydarzeń odbędzie się o godzinie
    12:30 GMT i jest to konferencja prasowa EBC na temat polityki pieniężnej w strefie euro...
    Wydarzenie to jest oznaczone jako dosyć znaczące, a zatem jest całkiem możliwe,
    że w historii bardzo często prowadziło do gwałtownych wahań cen rynkowych.
    Dlatego myślę, że podczas handlu w ciągu jednego dnia nie należy ignorować tego czynnika giełdowego.

    Jak już wspomniałem, moim zdaniem, priorytetem muszą być zakupy. Mam ruch w górę, względem którego rozciągnąłem odcinek Fibonacciego.
    Ten ruch jest najprawdopodobniej wynikiem pewnych fundamentalnych danych, które niedawno pojawiły się na rynku.
    Przynajmniej wielu uważa, że ​​lepiej jest handlować, używając taktyk trendowych, ponieważ sam trend stanowi przewagę konkurencyjną.
    Mam nadzieję, że nie zawiodą mnie poziomy Fibo, na których faktycznie złożyłem oczekujące zlecenia rynkowe. Niech trend nam pomoże!

    Kurs w momencie publikacji: 1.2038

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  3. #283
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witaj mój przyjacielu! Para EUR/USD szykuje się do ruchu w dół. Na dziennym wykresie cen przewiduje się spadek.
    Najważniejsze dla nas jest uformowanie jakiejkolwiek niedźwiedziej świecy. To będzie wyjście z tego flatu w dół.
    Bardzo ważne jest, aby zrobić to szybko, a wtedy uda się ruszyć co najmniej do poziomu 1.1900.
    Podejmujemy ryzyku, a ryzyko spadku jest znacznie większe niż wzrostu.
    Na wykresie widać, że poszliśmy bardzo wysoko i po tym nie doszło znaczącego cofnięcia.
    Jest potrzebne po to, aby para mogła normalnie rosnąć. Według wskaźnika CCI również jesteśmy na poziomie kumulacji zakupów.
    Po wyjściu z tego obszaru będziemy mieli również punkt wejścia do sprzedaży. Dlatego po ocenie ryzyka sprzedaję, a nie kupuję.
    Myślę, że w tej chwili jest to najlepsza opcja. Takie świece nie zawsze występują.
    Wydaje mi się, że będzie to ogromny spadek i wzrost. Maksymalny ruch ceny jest możliwy do punktu 1.1700.
    Jeśli tam pójdziemy, to co najmniej odnowimy minimum.

    Nazwa: 771.jpg
Wyświetleń: 203

Rozmiar: 19.3 Kb

    Na wykresie godzinowym cena utworzyła formację niedźwiedziego pochłonięcia. Jeśli cena umocni się poniżej poziomu 1.200,
    ruch wyniesie 100% w dół, aby odnowić minimum. Według wskaźnika CCI opuściliśmy strefę akumulacji zakupów i to jest punkt wejścia w sprzedaże.
    Bliżej popołudnia się dowiemy, w jakim kierunku ruszy cena. Musimy więc trochę poczekać.
    Myślę, że trzecia świeca „doji” nie zostanie osiągnięta, ale kierunek dalszego ruchu zostanie określony.

    Nazwa: 772.jpg
Wyświetleń: 170

Rozmiar: 18.9 Kb
    Kurs w momencie publikacji: 1.2034

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  4. #284
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Wczoraj spadek euro i funta został zatrzymany. Wskaźnik levels pokazuje zakup,
    więc spokojnie możemy pójść wyżej w kierunku poziomu 1,2100. Nie będę zaskoczony spadkiem zgodnie z wariantem czerwonym,
    a jeśli mocno spadniemy, przebijając się przez strefę obowiązkową i dolną granicę kanału,
    to sytuacja falowa będzie normalna, z płaszczyzną, ale nie chce się sprzedawać ze względu na skupisko energii pod ceną.

    Nazwa: Åâðî Í1 22.jpg
Wyświetleń: 211

Rozmiar: 16.8 Kb

    W przypadku funta liczyłem wczoraj na zejście w dół bez powrotu do poziomu powyżej strefy obowiązkowej,
    ale okazało się inaczej i teraz istnieje groźba dalszego wzrostu zgodnie z wariantem niebieskim w kierunku poziomu 1,4033,
    o którym mówiłem wcześniej. Spadek też może mieć miejsce, a jeśli wejdziemy do strefy obowiązkowej,
    to lepiej nie wychodzić stamtąd do jutra, aby zmienić kierunek w SO (strefie obowiązkowej).

    Nazwa: Ôóíò Í1 22.jpg
Wyświetleń: 173

Rozmiar: 19.3 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  5. #285
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry.

    Dzisiaj obserwujemy wahania.



    EURUSD i funt mają na dole nieodpracowany zygzak na m30. Na dzień dzisiejszy, według moich obliczeń,
    konieczne jest wykonanie zygzaka w dół, poniżej trzeba odnowić wczorajsze minima, aby wzmocnić południe.
    Jeśli nie nie uda się odnowić minima, to prawdopodobieństwo kontynuacji północy wzrasta.
    Jest oczywiście druga opcja, zgodnie z którą od razu na północ, co oczywiście powoduje wahania,
    czyli poniżej zostawiamy nieodpracowany poziom, ale potem po niego wrócimy.
    A teraz opowiem o wskaźniku levels.
    EURUSD, anulowanie południa 1.2036, południe zostanie wzmocnione przez przebicie poziomu 1.1998.
    Фунт, anulowanie południa 1.3946, południe zostanie wzmocnione przez przebicie poziomu 1.3884.

    Nazwa: 1 (19).jpg
Wyświetleń: 163

Rozmiar: 21.4 Kb

    Prawie zapomniałem, przebicie poziomów, które anulują południe, potwierdza, że ​​najprawdopodobniej nie będziemy w stanie odnowić minimum.
    Cóż, teraz czekamy na nadejście Europy, zobaczmy, co nam pokażą, wczorajszy dzień był nijaki, zwłaszcza na funcie. Może funt się dzisiaj obudzi.

    Kurs w momencie publikacji: 1.2032

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  6. #286
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witam!
    Zgadza się, wczoraj spekulantom europejskiej waluty nie udało się sprowadzić euro poniżej wartości 1,2000.
    Drugi dzień z rzędu obserwujemy wahania cen w kanale poziomów 1,2000-1,2048.
    Sesja azjatycka jest po stronie chętnych do zakupu EURO. Jak na dzisiejszy dzień handlowy.
    Pierwsze sygnały wskazujące na kontynuację POŁUDNIA są rozważane poniżej wartości 1,2000.
    Wczorajsze dane fundamentalne nie przyniosły nic pozytywnego i nowego dla europejskiej waluty.
    Szefowa EBC dała do zrozumienia, że ​​nie zamierza podnosić stopy procentowej,
    dopóki inflacja nie wzrośnie do co najmniej 2%. Zjawisko to z pewnością trochę odstraszyło inwestorów.
    Ale z innego punktu widzenia mówimy o handlu krótkoterminowym. Globalna sytuacja jest nadal PÓŁNOCNA.

    Nazwa: EURUSD (2).jpg
Wyświetleń: 181

Rozmiar: 20.1 Kb

    Kurs w momencie publikacji: 1.2024

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  7. #287
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witam wszystkich, życzę zdrowia i zysków.


    Mam magiczną różdżkę, używając jej, wyczaruję dowolny kierunek ruchu ceny,
    która dziś musi wykonać kolejny zygzak w dół.


    Opiszę szczegółowo, jak dziś widzę parę EURUSD i pana funta. Kogo to interesuje,
    proszę usiąść bliżej ekranu, a kogo nie, proszę to zignorować​​.

    EURUSD, Czekam na mały ruch w górę, to na pewno nie jest konieczne, ale byłoby dobrze to zrobić,
    konieczna jest sprzedaż na górze, a potem ruch w dół. Anulowanie południa 1.2068, gdy wykonamy zygzak w dół,
    konieczne jest dotknięcie poziomu 1,2000, przebicie i dotknięcie poziomu 1,2000 otworzy drogę do 1.1970-80.
    -----------------------------------
    Funt, też czekam na mały ruch w górę, powód podałem powyżej, a potem w dół, na dole trzeba dotknąć poziomu 1.3825,
    co otworzy drogę do 1.3800, anulowanie południa 1.3944.

    Od razu chciałbym podzielić się moją opinią, oczywiście macie to gdzieś,
    ale będzie mi miło, zgodnie z moimi obliczeniami, dzisiaj wykonujemy południe,
    ale wieczorem lub jutro znowu północ, oczywiście nie wysoko, w zasadzie to tylko wahania w przedziale.
    Mogę się oczywiście mylić i cena będzie spadać jak szalona, nie jestem magikiem, jestem zwykłym człowiekiem



    Text on image:
    anulowanie południa anulowanie południa
    wzmocni południe

    Ptaszek wskazuję na konieczność zamknięcia stref niebieskich.


    Jak widać, dziś mamy bardzo dużo stref niebieskich. I nie mamy nic przeciwko. Auzzie i Kiwi wciąż mają stare długi.
    Jeśli się nie mylę, dzisiaj jest czas zamknięcia. Taka jest moja opinia, oczywiście mogę się mylić,
    ale chcę większych zysków. Czekamy i wierzymy, ale jeśli nie, to nie.


    Kurs w momencie publikacji: 1.2027

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  8. #288
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Otóż ​​pod koniec ostatniego tygodnia handlowego para, w wyniku wzrostów,
    była w stanie nie tylko osiągnąć poziom oporu w postaci nachylonej linii na poziomie 1,2065,
    ale także dokonała jego przebicia, podczas gdy wolumeny w trakcie wzrostu i przebicia aktywnie rosły,
    co wskazuje na dalsze wejścia dużych nabywców w pozycje, a sam fakt konsolidacji powyżej poziomu wsparcia 1,2065
    otwiera drogę do nowej fali zakupów, ale nie wszystko idzie gładko i nadal potrzebujemy niewielkiego cofnięcia,
    aby cena mogła wzrosnąć, więc będziemy próbowali go zrealizować.
    Tak więc moim priorytetem jest kupno, jednak para będzie najpierw czekać na korektę do ostatnio przebitego poziomu wsparcia 1,2065,
    po czym nastąpi odbicie od niego i ponowny wzrost w kierunku celów blisko poziomu 1,2140.



    Text on image:
    Euro/Dolar 1g OANDA OTW MAKS MIN ZAM

    Dalsze zakupy


    Kurs w momencie publikacji: 1.2108
    Zaczone Grafiki Zaczone Grafiki  

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  9. #289
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Cześć wszystkim. Prognoza EUR/USD na dziś. Na wykresie M30 trend znajduje się powyżej środkowej linii MA.
    Fala trendu skierowana jest na północ. Środkowa linia MA jest nachylona w kierunku północnym.
    Wskaźnik stochastyczny skierowany jest w kierunku północnym. Na wykresie H1 trend znajduje się powyżej środkowej linii MA.
    Fala trendu skierowana jest na północ. Środkowa linia MA jest nachylona w kierunku południowym.
    Wskaźnik stochastyczny skierowany jest w kierunku północnym. Na wykresie H4 trend znajduje się powyżej środkowej linii MA.
    Fala trendu skierowana jest na północ. Linia środkowa MA jest nachylona w kierunku północnym.
    Wskaźnik stochastyczny skierowany jest na północ. Na dziennym wykresie D1 średnia krocząca MA (50) jest nachylona w kierunku południowym.
    Trend znajduje się powyżej środkowej linii MA. Dzienna świeca jest skierowana w kierunku zakupów.
    Wskaźnik stochastyczny skierowany jest w kierunku zakupów. Dziś pojawią się wiadomości dotyczące euro i dolara. Dziś spodziewam się,
    że para wzrośnie do poziomu 1,2115. Na wykresach widzę tylko wzrost euro. W piątek udało mi się zamknąć sprzedaż z zyskiem.
    Potem euro dobrze poszło w górę.

    Nazwa: Ì30-Í1.jpg
Wyświetleń: 173

Rozmiar: 20.7 Kb

    Nazwa: Í4-D1.jpg
Wyświetleń: 175

Rozmiar: 20.4 Kb

    Kurs w momencie publikacji: 1.2110

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  10. #290
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry


    Analiza techniczna;
    Para euro/dolar jest na szczycie wzrostu, przetestowano poziom fibo 61,8%,
    wzrost będzie ograniczony do poziomu 1,2140, po zygzaku w górę spodziewam się spadku do poziomu 1,2023.
    Po dobrym spadku następuje korekta, na czterogodzinnym wykresie widać koniec korekty w górę.
    Cena teraz konsoliduje, jak mówią flat w kierunku bocznym. Czekam na długotrwały flat.

    Nazwa: Analiz (7).jpg
Wyświetleń: 198

Rozmiar: 20.3 Kb

    Analiza fundamentalna;
    Wcześniej szef Fed Powell mówił o ograniczeniu programu wsparcia, po którym nastąpi podwyżka stóp procentowych.
    Co sądzicie? Oczywiście akcje będą spadać, a dolar będzie rósł,
    z kolei euro będzie stopniowo spadać do pożądanego punktu trendu. A co z UE? UE nie zmienia swojego stanowiska wobec sojuszników,
    skandal wokół imigrantów nie wpływa tak bardzo na gospodarkę. Program wsparcia będzie wprowadzany sukcesywnie, a inflacja będzie rosła.

    Nazwa: 1 ñêðèí (6).jpg
Wyświetleń: 195

Rozmiar: 15.8 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


Obserwuj ten temat (9)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •