Wiadomości z rynku Forex - Strona 2
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Strona 2 z 6 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 ... OstatniaOstatnia
Wyświetlano od 11 do 20 z 51

Temat: Wiadomości z rynku Forex

  1. #11
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witam w nowym tygodniu! Ten tydzień zaczyna się od tajemnic. Pierwsza dotyczy euro. Możliwe są dwa scenariusze: lekka kontynuacja korekty zgodnie ze scenariuszem czerwonym, aby nie umocnić się powyżej CTL, a następnie kontynuacja spadku i aktualizacja minimum 1,1951, albo od razu ustalenie powyżej CTL według scenariusza niebieskiego, a następnie spadek i ponowny wzrost do poziomu 1.2254.

    Nazwa: 11.jpg
Wyświetleń: 63

Rozmiar: 89.3 KbNazwa: 33.jpg
Wyświetleń: 61

Rozmiar: 20.3 Kb

    Funt również jest intrygujący. Jest żółty poziom, po którym zaznaczony fragment spadku trzeba będzie przebudować na korektę i ponownie poczekać na wzrost do 1,3796 i 1,3850. Jeśli się nie uda go przebić, to nadal możemy liczyć na to, że możemy spaść według czerwonego scenariusza wraz z odpracowaniem przebitego w czwartek poziomu CTL. Ale na razie czekam.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. 2 poniższych użytkowników dziękuje ForexMaster za ten przydatny post:

    aminit (05.01.2022), Unregistered (1)

  3. #12
    Administrator Awatar dla ADMINISTRATOR
    Rejestracja
    23.11.2018
    Wiadomości
    3
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 13 razy w 4 postach
    Jak na razie główne instrumenty nie chcą dalej spadać i jest bardzo prawdopodobne, że spadek euro się nie powiedzie, tak jak stało się to z funtem. W tej chwili wciąż szukam dla siebie opcji spadku, tej, która jest czerwona z pierwszym punktem odniesienia na poziomie 1.2031 i dobrze byłoby przejść do głębokiej korekty do poziomu 1.2254 po spadku poniżej minimum 1.1950, aby zakończyć spadek. Ale wszystko może się potoczyć inaczej, jeśli zrealizujemy opcję niebieską, a przy takim poziomie jest to bardzo możliwe. Zobaczmy, od jakiego momentu zaczniemy spadać i jak bardzo spadniemy.

    Nazwa: 11.jpg
Wyświetleń: 60

Rozmiar: 89.1 Kb

    Funt też rośnie i na razie nie zamierza spadać, ale tutaj struktura rozpoczętego spadku już dawno została naruszona i wybrany fragment dzielimy na zygzak, a nie na klin. I tak mamy teraz wszelkie szanse osiągnąć poziom 1.3850, gdzie mamy zaznaczony poziom na wykresie miesięcznym i wyżej, czego byśmy nie chcieli. Według levels takie scenariusze są prawdopodobne, a czerwony wraz ze spadkiem do dzisiejszej obowiązkowej strefy może rozpocząć się w dowolnym momencie. Poziom 1,3796 został wczoraj przebity nawet bez odbicia dlatego, że jest stary.
    Nazwa: 22.jpg
Wyświetleń: 59

Rozmiar: 92.1 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  4. #13
    Administrator Awatar dla ADMINISTRATOR
    Rejestracja
    23.11.2018
    Wiadomości
    3
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 13 razy w 4 postach
    Dzień dobry wszystkim!
    Mam dodatkowy dochód, co sprawia mi radość. Mam nadzieję, że wielu pamięta problemy z wypłacaniem pieniędzy od Kiwi, ponieważ wiele osób korzystało z tego systemu płatności i musiało szukać alternatywy. Z tej okazji napisałem obszerny post o innej metodzie wypłaty, w którym teoretycznie zasugerowałem możliwy wzrost środków w portfelu. Tak więc moja teoria się potwierdziła, co przyniosło mi dodatkowe pieniądze. Wypłacam środki za pomocą Litecoina, gdzie korzystam z multiportfela. Środki leżały w portfelu przez 3-4 dni i na koniec wszystko przelałem na rachunek, osiągając dodatkowy zysk.

    Jeśli ktoś dalej szuka narzędzia do wypłaty, to polecam. Metoda, którą przetestowałem w praktyce. Tutaj mam następującą strategię. Jeśli cena kryptowaluty spada, to staram się jak najszybciej przenieść ją na kartę, ale jeśli rośnie, to staram się utrzymać i zarobić dodatkowe pieniądze.

    Przejdźmy do rzeczy. Być może zacznę od analizy pary funt/dolar. Funt ponownie odnowił swoje maksimum i wciąż czekam na sygnał sprzedaży, bo przecież jestem cierpliwy. Wiem, że gdzieś w tych obszarach dokonamy korekt w kanale wzrostowym, ale nie ma jeszcze odwrócenia. Tutaj pomoże mi arkusz zleceń.

    Sytuacja nie jest dla mnie do końca jasna, ale myślę, że w przedziale 1,3830-1,3845 można spodziewać się cofnięcia na południe, gdyż w tym obszarze następuje kumulacja płynności dla pozycji sprzedaży. Nie podoba mi się ten jednokierunkowy ruch, lubię szerokie flaty, więc będę niezwykle ostrożny. Średnia krocząca na wykresie godzinowym u mnie mocno wzrosła i znajduje się na poziomie 3760, myślę, że nie zdobędziemy wielu punktów, jeśli weźmiemy pod uwagę, że będziemy handlowały przeciwko trendowi. Na wykresie godzinowym u mnie sytuacja wygląda następująco:

    Nazwa: IMG_20210210_053711_376.jpg
Wyświetleń: 58

Rozmiar: 96.3 Kb

    W przedziale 3830-3845 spodziewam się lekkiego spadku do 3760, a potem wszystko będzie zależało od sytuacji. Nawiasem mówiąc, według Demarkera od młodszego do czterogodzinnego wykresu cena znajduje się w przedziale wykupienia, a na wykresie dziennym jest strefa neutralna, co oznacza, że ​​możemy rozwijać ruch w dowolnym kierunku, ale biorąc pod uwagę sytuację na młodszych wykresach, powinniśmy uzyskać korektę.

    Do końca dnia postaram się zamieścić bardzo ciekawy materiał o nowych możliwościach i nowych dochodach.

    Na razie to wszystko. Życzę wszystkim zysków!

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  5. #14
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Cześć wszystkim! Jakoś wczoraj nie wyszło z początkiem spadku, zobaczmy, co może się wydarzyć dzisiaj. Sytuacja z Euro jest niejasna, a levels nie jest sellowy, dał obowiązkową strefę poniżej ceny, co wcale nie jest zgodne ze scenariuszem czerwonym przewidującym spadek do poziomu 1,2030, ale dalej obserwuję go. Kontynuacja wzrostu zgodnie ze scenariuszem niebieskim wygląda na prostszą, ale też nie jest długa, można się spodziewać korekty tylko w przypadku wzrostu powyżej. Ale jeśli będziemy działać zgodnie z niebieskim scenariuszem, to znacznie skomplikuje to średnioterminowy scenariusz ze spadkiem poniżej 1,2030, nadal możemy tam spaść, ale na razie trudno powiedzieć, czy możemy spaść poniżej. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiejszy levels bardziej przemawia za kupnem niż sprzedażą, ale na razie mam pozycje sprzedaży, po europejskiej sesji zdecyduję, co dalej.

    Nazwa: Евро Н1 111.jpg
Wyświetleń: 58

Rozmiar: 88.8 Kb

    Funt wczoraj też nie przyspieszył w dół, wieczorem na czacie w telegramie nawet napisałem swoją opinię na ten temat. A dziś levels, podobnie jak na euro, podkreśla prawdopodobieństwo wzrostu dzięki obowiązkowej strefie i niższemu CTL. Ale tutaj w zasadzie można jeszcze zobaczyć ruch w głąb strefy obowiązkowej, ale trzeba tam ruszyć już teraz. A potem przyjrzę się dokładniej, filtry w tym czasie trochę dojrzeją, więc łatwiej będzie zrozumieć dzień dzisiejszy. W międzyczasie widzimy czy to kontynuację wzrostu, której chce od nas poziom, czy kontynuację korekty, której chcę od funta, ale najlepiej, aby ta korekta przekształciła się w dobry spadek. Za kilka godzin będziemy patrzeć dalej.

    Nazwa: Фунт Н1 111.jpg
Wyświetleń: 58

Rozmiar: 90.0 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  6. #15
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry wszystkim! Dzień wczorajszy był podejrzanie spokojny, a dziś euro może lub wystrzelić w górę, albo spaść i przetestować przebite poziomy dolnej granicy kanału i CTL w drugiej połowie. Obecnie jestem w sprzedaży, która jest otwarta zgodnie z filtrami i czekam na korektę do 1.2030 lub przynajmniej do 1.2060/70. Takie są moje oczekiwania.


    Nazwa: 33.jpg
Wyświetleń: 59

Rozmiar: 89.6 Kb

    Funt wczoraj oparł się wzrostowi i nie ruszył się z miejsca, sell jest nadal na rynku, dziś spodziewam się równie spokojnego rynku z możliwością nawet nieco niższego spadku do 1,3761, ale nie myślę, że tydzień będziemy zamykali zbyt nisko, w przypadku głebokiego spadku możemy spokojnie wrócić do dzisiejszej obowiązkowej strefy. Ale to w przypadku, jeśli nie popłyniemy w górę zgodnie z
    niebieskim scenariuszem, ponieważ cały spadek może być częścią struktury korekcyjnej. Przyjrzyjmy się filtrom nieco później.



    Nazwa: 44.jpg
Wyświetleń: 59

Rozmiar: 96.7 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  7. #16
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Funt brytyjski. Witam! Prawdopodobnie bez aktualizacji ekstremów nie wszyscy zobaczą cofnięcie. Krótcy sprzedawcy, którzy reagują na sygnał, prawdopodobnie zostaną wypchnięci z ekstremum. Dlatego radzę wstrzymać się ze sprzedażą! Myślę, że byki z wielką przyjemnością wykończą ten sygnał. Prawdopodobnie nie powinieneś teraz handlować na tym instrumencie. Pokazywałem wcześniej, jak to się robi! Instrument w średnim okresie patrzy na północ (poziom 40. figury).




    Nazwa: без22.jpg
Wyświetleń: 56

Rozmiar: 100.8 Kb


    Myślę, że nie wypuścimy już sprzedawców! W przypadku umocnienia lokalnych maksimów zachowujemy szanse na wzrost bez głębokiej korekty technicznej. Tak więc mamy zakres handlowy 1.37580-36871.


    Nazwa: без22.jpg
Wyświetleń: 56

Rozmiar: 100.8 Kb



    Być może dziś niedźwiedzie nie zobaczą ruchu ze względu na cofnięcie. Prawdopodobnie nie będą chcieli dzielić się zyskiem, nie wszystko jest takie proste na tym rynku. Obserwowana jest ogromna presja ze strony kupujących.
    Narysowałem schematycznie.
    Zaczone Grafiki Zaczone Grafiki  

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  8. #17
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Funt brytyjski. Witam wszystkich! Dziękuję za uwagę! Zgadzam się, skrajna pozycja weszła dokładnie do punktu! Istnieje opcja odpracowania klasycznej struktury składającej się z pięciu fal, pod warunkiem, że czwarta nie zachodzi na wierzchołek pierwszej, która jest wzmocniona wąskim przedziałem wsparć. Dla byków ważne jest, aby cena nie spadła poniżej. Jeśli sprostają temu zadaniu, otrzymamy piękną kombinację. Zamierzone cele: 1.39500-39888. Byki celują w górną granicę kanału wzrostowego.
    Alternatywa z pewnością istnieje w postaci przebicia na południu. W takim scenariuszu niedźwiedzie mają możliwość zorganizowania głębszej korekty technicznej.


    Nazwa: Безымянный1.jpg
Wyświetleń: 54

Rozmiar: 100.3 Kb



    Krótkoterminowe wsparcie: 1.38821-38645.
    Życzę wszystkim zysków!

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  9. #18
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry! Koniec dnia w całym koszyku okazał się wczoraj dość ciekawy. Albo nasza korekta minęła, albo odwróciliśmy się w kierunku spadku, chociaż w przypadku spadku może też wystąpić kontynuacja korekty, ale wyższego poziomu. Jeśli chodzi o euro, chciałbym zwrócić uwagę na to, że czerwony i niebieski niewiele się różnią, ale możemy dalej spadać i na to właśnie czekam. Na razie poza rynkiem, ale szukam okazji do sprzedaży. Jeśli spadniemy niżej, to nie ma gwarancji, że zatrzymamy się na poziomie 1.2030, możemy nawet spaść poniżej 1,1945, gdzie mamy punkt orientacyjny w postaci poziomu 1,1700.

    Nazwa: 11.jpg
Wyświetleń: 88

Rozmiar: 91.1 Kb

    Jeśli dziś funt spadnie do CTL, bo dziś mamy niewyraźną formację SO(strefa oporu)+CTL(counter trendline), to oczekuję korekty i może spróbuję go kupić. Przy tej korekcie konieczny będzie wzrost filtrów, przynajmniej tych małych, a następnie kontynuacja spadku, zbierając pozostałe nieodpracowane strefy obowiązkowe na dole.


    Nazwa: 22.jpg
Wyświetleń: 36

Rozmiar: 91.5 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  10. #19
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry.
    Para GBPUSD wykres 15-minutowy.

    Według levels kurs funta otworzył się w strefie obowiązkowej, co tworzy formację so(strefa oporu) + ctl (counter trendline). Punktem docelowym formacji będzie krótkoterminowa linia trendu 1,3847. Do zrealizowania formacji zabrakło 28 punktów. W chwili publikacji tego postu para GBPUSD pokonała większą część drogi w kierunku formacji, więc myślę, że nie jest już aktualna.
    Dzisiaj jest środa. Istnieje opcja uruchomienia formacji środa w środę, uruchomienie następuje, gdy cena dotknie bilansu dnia na poziomie 1,3952. Uruchomienie formacji sugeruje dobry trend wzrostowy po korekcyjnym cofnięciu. W ubiegłym tygodniu po aktywacji formacji środa w środę, ruch pary GBPUSD wyniósł około 331 punktów od bilansu w środę.
    Zgodnie z systemem handlowym cryptex, sytuacja sprzyja sprzedaży. Filtr 1,3 żółty znajduje się w górnej pozycji (wariant klasyczny).
    Para GBPUSD wykres 1-minutowy.

    Nazwa: фунт11.jpg
Wyświetleń: 54

Rozmiar: 93.7 Kb




    Filtr m-1 zmienił wskaźniki na krótkie czerwone. Główny filtr 1440 jest nadal niebieski i przemawia za zakupem. Jeśli filtr 1440 zostanie zmieniony na krótki czerwony i wystąpi krótki sygnał wskaźnika uno, będzie to sygnał sprzedaży. Jeśli filtry 1440 i n-4 będą niebieske, i w przypadku wystąpienia sygnału wskaźnika uno, wówczas należy sprzedawać. A wskaźnik uno milczy od tygodnia.
    Dlatego sytuacja ze wskaźnikami na parze GBPUSD jest dość skomplikowana.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  11. #20
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Co ciekawe, euro się rozciąga i levels od wczoraj wskazuje na sprzedaż i dziś spadek może być kontynuowany. Zakładam, że wkrótce zaczną korygować ten spadek zgodnie z jedną z opcji na zrzucie, na razie mówię o czerwonej, a niebieską uważam za drugorzędną. Oznacza to, że spadamy poniżej i po odbiciu tworzymy zygzak na 1,2080, szukaliśmy tego poziomu podczas spadku, wczoraj odpracowaliśmy to wszystko i teraz mamy go skorygować w górę do dzisiejszej obowiązkowej strefy. Nie rozważam jeszcze poziomu 1.2119 ze względu na to, że znajduje się powyżej dzisiejszego kanału.


    Nazwa: 1111.jpg
Wyświetleń: 56

Rozmiar: 92.2 Kb

    Sytuacja z funtem jest trudniejsza, to mi się nie podoba. Moglibyśmy spaść niżej i przebić CTL, przesunąć go na pozycję górną, więc wczoraj nie udało się utrzymać poniżej jego poziomu. Dziś liczę na jedną z tych opcji, ale istnieje niebezpieczeństwo, że przesuną powyżej poziomu bilansu i nawet wznowią wzrost. Na razie jestem poza rynkiem, w dalszym ciągu będę monitorował UNO i filtry, levels nie pozwala spaść zbyt nisko.


    Nazwa: 22.jpg
Wyświetleń: 54

Rozmiar: 90.7 Kb
    Zaczone Grafiki Zaczone Grafiki  

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


Obserwuj ten temat (1)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •