Nazwa: +54pipsprofit.jpg
Wyświetleń: 904

Rozmiar: 19.2 Kb


Drodzy inwestorzy, FX-Agency Advisor 3 opracowany przez nas w FXA Trade od lat jest jednym z najlepiej sprzedających się systemów forex na świecie. Dzięki ogromnej liczbie sprzedanych egzemplarzy na całym świecie system ten jest uważany za „super hit”. Po pełnym przeczytaniu tej strony zobaczysz dlaczego. Jesteśmy znani jako przyjaźni, pracowici i profesjonalni. Ci, którzy byli naszymi długoletnimi subskrybentami i klientami, wiedzą już o tym. Ponieważ jesteśmy tak różni i wyjątkowi niż reszta usług i firm forex, cieszymy się również dużym zaufaniem. Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszych systemów transakcyjnych, które przyniosą zyski na Twoim koncie. Wszyscy nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie na rynku Forex i akcji, z których niektórzy wygrywali konkursy handlowe ze względu na swoje doskonałe umiejętności. Zatrudniamy TYLKO najlepszych z najlepszych. Nasi programiści są światowej klasy i są na tym samym poziomie, a nawet wyższym niż ci, którzy mieliby pracować w Microsoft i Google! Kiedy zaczniesz korzystać z naszych systemów forex Metatrader 4 po raz pierwszy, od razu zobaczysz i poczujesz wysoką jakość i profesjonalne oprogramowanie, które nasz zespół zbudował i wykonał. Nasza reputacja i opinie były doskonałe i zamierzamy tak pozostać!

1. O Doradcy Agencji FX III


Nasze oprogramowanie FX-Agency Advisor 3 może z łatwością przewyższyć rzeczywistą profesjonalną usługę sygnalizacyjną. To proste i bardzo skuteczne. Wykonuje dla Ciebie WSZYSTKIE obliczenia, w tym analizę pędu w wyższych ramach czasowych i odpowiednie doradztwo. W poprzedniej edycji można było określić tylko dwa przedziały czasowe, aby uzyskać trend / dynamikę rynku. Z obecnym, który widzisz na tej stronie, można określić CZTERY ramy czasowe. Jest to więc podwójna moc starego! Dodaliśmy również kilka wbudowanych algorytmów, które zapewniają dokładniejsze wpisy. Ta funkcja jest znana jako „MTF”. Możesz teraz określić, w których czterech ramach czasowych doradca FX-Agency 3 ma monitorować i sygnalizować. Na poniższym obrazku jest obecnie ustawiony na pokazanie pędu M15, M30, H1 i D1. Możesz dostosować to do swoich upodobań.

Nazwa: 2mqkpqu.jpg
Wyświetleń: 639

Rozmiar: 18.7 Kb

Korzystanie z Doradcy agencji FX 3 jest bardzo łatwe. Ponieważ wszystkie obliczenia i analizy są wykonywane za Ciebie przez program, wszystko, co musisz zrobić, to umieścić transakcję we właściwym czasie. Kiedy cena osiągnie poziom Przygotuj się, zobaczysz CZERWONĄ STRZAŁKĘ. W tym momencie musisz wejść do handlu, ale tylko wtedy, gdy cena naprawdę dotknie POZIOMU SPRZEDAŻY, a nie przed i nie później. Ta sama koncepcja dotyczy transakcji kupna. Zobaczysz zieloną strzałkę i musisz wejść, gdy cena osiągnie „POZIOM ZAKUPU”, tylko po osiągnięciu poziomu „Przygotuj się”.

2. Kiedy NIE handlować

Ważna rada. NIE wolno ci ślepo wchodzić w transakcję tylko dlatego, że cena osiągnęła poziom sprzedaży, ponieważ mógł to być stary sygnał lub mógł osiągnąć poziom od dołu, co oznacza, że nie warto handlować. Chociaż ludzie wchodzą po kilka świec, nie jest to zalecane i najlepiej jest wymienić „świeży” sygnał.

3. Kiedy TO handlować

Wiedza o tym, gdzie umieścić Stop-Loss, jest prosta. W przypadku transakcji sprzedaży, jeśli osiągnąłeś pozycję krótką na linii sprzedaży, Twój Stop-Loss byłby na powyższej linii Get Ready. W przypadku transakcji kupna, jeśli zajmowałeś pozycję długą na linii kupna, twój Stop-Loss byłby na linii Get Ready.

4. Często zadawane pytania:

W jakich ramach czasowych mogę korzystać z systemu FX-Agency Advisor 3? Dowolne ramy czasowe.

Nazwa: whennottotrade2.jpg
Wyświetleń: 624

Rozmiar: 19.1 Kb

Czy system FX-Agency Advisor 3 może być używany do skalpowania? TAK ABSOLUTNIE, w rzeczywistości Advisor 3 ma wbudowane narzędzia, które pomogą Ci handlować z maksymalnym sukcesem podczas skalpowania. Posiada zintegrowany system Trend Filtration, który pozwoli oprogramowaniu wyświetlać tylko sygnały potwierdzone przez wyższe ramy czasowe.


Które ramy czasowe będą działały „najlepiej” z Doradcą Agencji FX 3? Wszystkie ramy czasowe są opłacalne. Wyższe ramy czasowe zapewnią większe zyski, a niższe ramy czasowe - niższe zyski, ale WSZYSTKIE ramy czasowe mogą być używane w tym systemie.


Której pary walutowej najlepiej używać z Doradcą agencji FX 3? Wszystkie pary walutowe!


Czy będziecie dostarczać aktualizacje? Tak, zostaniesz powiadomiony o wydaniu aktualizacji i otrzymasz je. WOLNY!

Nazwa: whentotakeprofits.jpg
Wyświetleń: 650

Rozmiar: 20.4 Kb

Czy mogę używać FX-Agency Advisor 3 wraz z innymi moimi innymi systemami transakcyjnymi? Tak, możesz.


Jak łatwo jest zainstalować FX-Agency Advisor 3? To bardzo łatwe. Natychmiast zainstaluje się na Twojej platformie Metatrader jednym kliknięciem.


5. MOJE osobiste doświadczenia z jego używania:

Posiadam wszystkie trzy systemy FXA Trade.
1. Agencja walutowa 2
2. Agencja walutowa 3
3. Sygnały snów


Jednym słowem, wszystkie systemy są fantastyczne. Nie opiera się na głupich obliczeniach czy algorytmach, ale na poziomach rynkowych. Ich wskaźnik nie jest oparty tylko na Stochu, średniej ruchomej czy czymkolwiek. Opiera się na poziomach rynkowych. Nie mogę powiedzieć, że w ogóle się nie maluje, ale maluje się ponownie, gdy rynek jest niestabilny. Nawet świece Price Action zmieniają się wraz z nowościami lub wydarzeniami, więc po co obliczać. Ale o ile mam system, ich systemy oparte są na 3 rzeczach.

1. Trend
2. Cena akcji
3. Poziomy

Nazwa: whentotrade2.jpg
Wyświetleń: 627

Rozmiar: 19.9 Kb

Wszystkie te rzeczy są bardzo ważne. Jako profesjonalny trader wiem, co to znaczy. To nie jest system, w którym dowiesz się, jak handlować i kiedy otworzyć zlecenie. Musisz zrozumieć głębię za tym. Przećwicz to dobrze i zrozum kryjącą się za tym akcję cenową. Prowadzę firmę inwestycyjną i FXA nie płaci mi za ich promowanie, ale to, co czułem, jest tym, co tutaj wyrażam.

Usługa One Stop Service, która według mnie jest najlepszą usługą na świecie. Uwielbiam ich doświadczenie i obsługę klienta. Nie chciałem zwrotu pieniędzy, ponieważ rozumiem system, czytałem instrukcję i testowałem systemy poprawnie przez prawie 2 lata i mogę powiedzieć, że osiągam z nimi dobre zyski.

Rzeczy, które sugeruję, próbując śledzić jakiekolwiek systemy FXA

1. Zarządzanie pieniędzmi, czyli wielkość partii, to bardzo ważne.
2. Timing, wejście w odpowiednim momencie podanym w instrukcji. Jeśli jesteś day traderem, postępuj zgodnie z dziennym wykresem dla mniejszej ilości transakcji lub dużych transakcji.
3. Zrozum sygnał. Tylko ślepe poleganie na jakimkolwiek systemie nie jest dobre. Czy to czysta akcja cenowa, czy te systemy FXA. Zrozum fakt i korzystaj z narzędzi FXA, aby prowadzić i wspierać Twoje decyzje.

To wszystko ode mnie. Mógłbym napisać więcej, ale to wystarczy. Widzę wiele złych recenzji, których nie mogę tolerować o tej firmie. Jako lojalny klient byłam im to winna. Dobra robota, FXA. Tak trzymaj. I faceci próbują zaktualizować systemy i uczynić je znacznie lepszymi dla uczniów lub początkujących.