Czy kiedykolwiek słyszałeś o najnowszym cudu świata Forex, Forex Fury? To prawda, że istnieje wiele programów Forex do wyboru przez inwestorów, ale ten różni się od wszystkich, z którymi się kiedykolwiek spotkałem.

System jest fantastycznie genialny i prowadzi dokładnie tam, gdzie chcesz się dostać. Ale jak wszystko inne, nie wierz mi na słowo, wypróbuj to sam i po prostu sprawdź. Forex Fury oczarowuje świat handlu na rynku Forex i jest obecnie programem wybieranym przez wielu doświadczonych handlowców jako najlepsza metoda zdobywania pipsów.

Narzędzie to zostało wprowadzone do publicznej wiadomości dwa lata temu, a reklama szeptana jest wszędzie. Prowadzą go traderzy z całego świata i odkrywają, jak łatwo jest odkryć idealne transakcje. Po raz pierwszy usłyszałem o tym na Forex Robot Nation, blogu, na którym od czasu do czasu bywam. Oczywiście, jak możesz sobie wyobrazić, to narzędzie z powodzeniem zapewnia zadziwiający wskaźnik dokładności 93%, który jest po prostu trudny do odtworzenia w handlu napędzanym przez człowieka. To olśniewający sposób, w jaki wybiera transakcje w idealnym momencie i zapewnia przewagę nad konkurencją.

Szczegóły dotyczące tego oprogramowania znajdują się na naszej stronie internetowej pod adresem Forex Fury Review. Każdy element tego programu jest pokazany na wideo i przedstawiony w prosty sposób. Ogólnie rzecz biorąc, kiedy oglądam handel, prowadzenie tego programu i zarabianie pieniędzy jest dziecinnie proste.

Program wykonuje pracę automatycznie, aby wykonać wybrane przez siebie transakcje. Narzędzie działa do tej pory w ramach czasowych M15 oraz z GBPUSD, USDJPY i EURUSD. Wspaniałą cechą automatyzacji jest to, że będzie działać przez całą dobę, nawet jeśli masz pracę na pełny etat i nie możesz jej cały czas zajmować.

Ten mechaniczny system handlu Forex automatycznie wykona tonę ciężkiego podnoszenia. Dzięki tej metodzie automatycznego handlu na rynku Forex masz pewność, że każdego dnia będziesz mieć wiarygodne i naprawdę stabilne zyski z handlu na rynku Forex. Samo posiadanie oprogramowania podobnego do tego może dać nawet najbardziej wrażliwemu inwestorowi pewność, że handluje z profesjonalistami na rynku Forex. Praktycznie zapewni niedoświadczonym inwestorom takie same wyniki, jak najlepiej wyszkoleni handlowcy na rynku Forex na świecie.

Ponadto, zapewniamy najwyższej jakości wsparcie w zakresie oprogramowania, które pomoże Ci w przypadku wystąpienia problemów. Wynalazca otwarcie stwierdza, że jest fanatykiem dawania swoim traderom okazji do osiągnięcia sukcesu. W połączeniu z Forex Steam nie ma lepszej kombinacji systemów transakcyjnych.

Nazwa: Forex-Fury-v3-2020-.jpg
Wyświetleń: 276

Rozmiar: 15.9 Kb

Handel automatyczny nabrał w ostatnich latach znacznego tempa. Podobnie jak inni traderzy, również chciałem zwiększyć swoje zyski za pomocą zautomatyzowanego rozwiązania. Zacząłem używać Forex Fury w 2018 roku. Jednak nie byłem wtedy pewien, czy używać niestandardowych ustawień. Po zauważeniu świetnych wyników i poprawy zwrotu z inwestycji, w końcu zdecydowałem się na skok i postanowiłem wypróbować opcję ustawień niestandardowych.

Czym jest Forex Fury?

Forex Fury to robot doradczy ekspertów (EA), który ma moc obsługi wszystkich transakcji online. Dzięki temu bogatemu w funkcje EA możesz zabezpieczyć zyskowny handel dla swojej firmy. Dodatkowo, dzięki Forex Fury EA, otrzymujesz bardzo potrzebne narzędzie handlowe obejmujące wiele par. EA napędzany sztuczną inteligencją działa ostrożnie w zmiennych warunkach rynkowych. Wykorzystuje zaawansowane algorytmy, które mają widok 360 na sytuację, minimalizując w ten sposób ryzyko inwestycyjne i oszczędzając przeszkodę przed spojrzeniem na wszystkie zawiłości dochodowego handlu online.

Jak korzystać z Forex Fury?

Forex Fury EA wydaje się być fascynującym agentem opartym na sztucznej inteligencji, który upraszcza handel na rynku Forex. Być może zastanawiasz się, czy to doskonały wybór, ale jak to działa? lub jakie ustawienia są najlepsze dla EA?

Czy działa z tymi samymi ustawieniami dla wszystkich rodzajów handlu? Więc nie. Forex Fury EA ma wiele ustawień dla różnych użytkowników. Istnieją solidne algorytmy zaprojektowane dla zaawansowanych traderów, aby zaspokoić ich potrzeby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się więcej na temat super wydajnego Forex Fury EA na rynku, omówię, jak korzystać z Forex Fury dla najlepszych!

Aby upewnić się, że Forex Fury zapewnia wysoką wydajność, możesz rozważyć przetestowanie wielu par. Zalecałbym jednak stosowanie jednej pary na raz. Dzieje się tak, ponieważ EA będzie działać z różnymi funkcjami na jednej parze, zapewniając optymalne wykorzystanie swoich zasobów. W kwestii wyboru pary, jako bezpieczna propozycja, poleciłbym zainstalowanie platformy MT4 i założenie kilku kont demo. Te konta demo są całkowicie darmowe i nieograniczone do testowania! Ekscytujący? Czy to nie to? Obecnie na rynku nie ma innego dostawcy EA, który umożliwia przeprowadzanie nieograniczonej liczby testów.

Jako przewodnik pomogę Ci nie tylko wybrać idealne ustawienia dla Twojego EA, ale także podzielę się swoim doświadczeniem z Forex Fury. Podzielę się również moimi najlepszymi ustawieniami, które pomogły mi osiągnąć trwałe zyski, nie martwiąc się zbytnio o perspektywy rynkowe. Więc zostań ze mną.

Najważniejszą rzeczą w handlu EA jest czas testowania. Musisz zachować ostrożność podczas ustawiania czasu, ponieważ Twoja decyzja ma duży wpływ na potencjał robota, aby jak najlepiej wykorzystać sprzyjający czas na rynku. 4-5 EST, czyli 21-22 GMT to nasz zalecany czas na handel. Ponadto możesz

Nazwa: GBPUSDH1_858de55a-a086-4429-929c-384d36864fd3_1200x1200.jpg
Wyświetleń: 261

Rozmiar: 17.6 Kb
Moje ustawienia Forex Fury

Dla mnie strategia handlu zakresami działa idealnie. Ponieważ EA jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z handlu krótkoterminowego, korzystne może być ustawienie handlu zakresowego.

Sugerowałbym również, abyś wybrał opcję „One Set Per Duty”, ponieważ pozwoliłoby ci to na wykorzystanie pełnej zdolności EA na jednej parze do handlu. Zapewnia to minimalne ryzyko i zwiększa perspektywy dobrych zysków finansowych, ponieważ umożliwia EA efektywne funkcjonowanie. Wysoki spread wydaje się korzystny i okazał się być w stanie przynosić dobre zyski większości klientów. Radzę ci ustawić maksymalny spread na 5, aby twój EA działał z wymaganym poziomem awersji do ryzyka.

Reszta ustawień jest domyślna

Pozostałe ustawienia zachowaj domyślne. Uwierz mi, nie ma się czym martwić. Zmiana ustawień, choć zwiększa prawdopodobieństwo dobrych zysków, należy również wiedzieć, że ustawienia domyślne są również zaprojektowane tak, aby reagować z najbardziej zaawansowanymi i responsywnymi algorytmami. Niektórzy klienci zarabiali również dobrze przy domyślnych ustawieniach.

Moje wyniki z Forex Fury

Dzięki Forex Fury wszystko, co muszę teraz zrobić, to okresowe monitorowanie trendów wzrostowych. Nie muszę już monitorować wszystkich wskaźników przed podjęciem decyzji o transakcji. Handel parami nigdy nie był łatwiejszy niż w przypadku Forex Fury.

Jest niewiarygodnie bezpieczniejsze, wolne od ryzyka i gwarantuje trwałe, niewielkie zyski, obiecujące długoterminowy wzrost. Moje wyniki z Forex Fury były niesamowite, ponieważ mam 2 rachunki na żywo działające w oprogramowaniu i osiągnąłem solidne zyski w ciągu ostatnich dwóch lat jako inwestor na rynku Forex. Moje ustawienia są idealne do mojego handlu.

Wniosek

Zaczynałem jako przedsiębiorca zmagający się z handlem na rynku Forex online. Ale dzięki wysokiej klasy EA, takim jak Forex Fury, odzyskałem zaufanie do handlu online na rynku Forex. W rzeczywistości czuję się teraz bardziej komfortowo z automatycznym handlem, ponieważ zminimalizowało to mój wysiłek. Zapamiętaj! Każdy inwestor działa inaczej i zwracanie uwagi na każde ustawienie i jego wyniki są kluczem do wysokich zysków przy automatycznym handlu.