Gbp/usd - Strona 4
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Strona 4 z 21 PierwszaPierwsza ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniaOstatnia
Wyświetlano od 31 do 40 z 210

Temat: Gbp/usd

  1. #31
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witam.
    Dzień został otwarty poniżej bilansu dnia, priorytetem jest wyszukanie krótkiej pozycji w ciągu dnia. Rano nie ma uformowanych sygnałów
    wejścia - rozbieżność według wskaźnika hybrydowego Stochastic + Bollinger, a także klasyczna rozbieżność niedźwiedzi.
    Poziomy Murraya zostały wyczerpane, nie mam pojęcia, jak zostanie zrealizowana krótka pozycja.
    Dodatkowe rady na dziś: pułap handlowy na 1,3808 i dno handlowe 1,3680 są dobrymi wsparciami wieczorem i w przypadku powstania dodatkowych sygnałów.
    Zwróć uwagę, że jeśli odnowimy poziom Murraya 1.3717, nastąpi przebudowa poziomów z potencjałem spadkowym, a zbieżność pivota i dna handlowego 1.3680 jest świetnym celem.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. 2 poniższych użytkowników dziękuje ForexMaster za ten przydatny post:

    Unregistered (2)

  3. #32
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry wszystkim. Wczoraj nie udało nam się rozpędzić, bo pary wieczorem weszli do kanału bocznego i cieszyli się z tego co mają.
    Wczoraj było ogólnie trudno handlować, ponieważ po obiedzie pary niby wybrali kierunek, ale nie tam iść i musiały przeskakiwać z wykresu na wykres,
    aby znaleźć w miarę normalny punkt wejścia. Mała seria transakcji w systemie slalom m1.
    Sprzedaż pary USDCHF od momentu cofnięcia w kierunku południowym i osiąganie zysku z jednym dodatkowym zleceniem.
    Obserwowałem również parę GBPUSD, wszedłem, nie czekając na pełny sygnał, opierając się na intuicji, przyniosła zysk od pierwszego zlecenia.
    Nie zawarłem dziś żadnych transakcji, monitoruję pary, a trzy godziny później pojawiają się wiadomości na temat GBP i nie chciałbym się pomylić.

    Nazwa: 1 (8).jpg
Wyświetleń: 222

Rozmiar: 21.0 Kb

    Nazwa: 2 (4).jpg
Wyświetleń: 233

Rozmiar: 20.3 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  4. 2 poniższych użytkowników dziękuje ForexMaster za ten przydatny post:

    Unregistered (2)

  5. #33
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witam.
    Funt dokonał wczoraj korekty do krótkoterminowych stopów na 1,1785 i nie potrafił przebić się przez nich.
    Zgodnie z oczekiwaniami para odwróciła się blisko poziomu 1,1785 i ponownie próbuje przyśpieszyć tempo spadku.
    Wczoraj oczekiwaliśmy zakończenia korekty blisko poziomu 1,1785 na fali (ii) of (3) of (C),
    w przypadku przebicia 1,1785 oczekiwaliśmy korekty do poziomu 1,3915, do stopów średniookresowych.

    Nazwa: 1.88.jpg
Wyświetleń: 246

Rozmiar: 21.7 Kb

    Dziś sytuacja wygląda następująco.
    Spekulant sprzedaje ze stopem na poziomie 1,1765, krótkoterminowy ze stopem na poziomie 1,1785, a średnioterminowy ze stopem na poziomie 1,3915.
    Tak więc, zanim zostaną przebite poziomy 1,765 i 1,1785, przypuszczam kontynuację spadku na fali (ii) of (3) of (C)
    ze wstępnym zakończeniem tej fali w pobliżu 1,3510, a nawet niżej do 1,3450 lub nawet 1,3420. Cała fala (C) zostanie rozciągnięta do 1,3185 lub 1,3125.

    Nazwa: 1.89.jpg
Wyświetleń: 218

Rozmiar: 21.0 Kb
    W przypadku przebicia 1.3765 para ponownie przetestuje poziom 1.3785,
    ale w przypadku przebicia 1.3785 spodziewam się korekty na fali (ii) of (3) of (C) do 1.395 i odwrócenia w kierunku fali (iii) of ( 3) of (C) w przypadku,
    jeśli poziom 1.3915 nie zostanie przebity.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  6. #34
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    W przypadku pary funt/dolar nadal utrzymuję transakcje kupna z tymi samymi celami.
    Jak dobrze, gdy wszystko idzie zgodnie z planem i zgodnie z techniką! Poprzedni tydzień i ten są po prostu idealne z punktu widzenia odpracowania!
    Gdyby tylko wszystko tak działało do piątku:). Rzadko zdarzają się tygodnie, kiedy nie męczy Cię handel, ale cieszysz się nim.
    Wszystko jest jasne! Wszystko jest zrozumiałe!

    Wykres dzienny: Nie rozważam jeszcze strefy sprzedaży // w strefie kupna referencyjny poziom oporu to 3840.
    Jest też dodatkowy poziom oporu 3875, ale jest przeznaczony dla okresu dziennego i jest za wcześnie, aby o nim mówić, musimy odpracować główny cel 3840.

    Nazwa: Screenshot_9.jpg
Wyświetleń: 228

Rozmiar: 19.6 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  7. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  8. #35
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Funt/Dolar.

    Dla funta tydzień jest nudny. Nie opuściłem granic kanału bocznego. Komentując aktualną dynamikę cen, to chyba oczywiste,
    że mamy teraz całkowitą niepewność. Uczestnicy rynku nie wiedzą, w jakim kierunku ruszy w najbliższej przyszłości,
    dlatego rynek jest obecnie w stagnacji, która nazywa się kanałem bocznym. Przy takiej dynamice lepiej handlować poziomami wsparcia i oporu.
    Lub siedzieć na płocie, jeśli priorytetem jest handel zgodnie z trendem. Cóż, lub handlować według systemu, jeśli taki istnieje.

    Nazwa: ÔóíòÄåíü1.jpg
Wyświetleń: 241

Rozmiar: 20.3 Kb

    Mały raport dotyczący odrobienia transakcji. Przez kilka dni pisałem o tym i codziennie publikowałem zrzuty ekranu.
    A teraz wreszcie transakcja została zamknięta. Zamknąłem ją. Nie czekałem po raz drugi na kilka punktów niezbędnych do osiągnięcia stałego zysku.
    Uzasadnieniem wejścia w zakupy za pomocą oczekującego zlecenia był, moim zdaniem, dość interesujący poziom wsparcia.
    Cena naprawdę odbiła się od niego i wszystko poszło zgodnie z planowanym scenariuszem. Rezultatem jest prawie 120 punktów zysku i stosunek zysków do strat na poziomie prawie 1 do 4.

    Nazwa: ÔóíòÀíÏðîô1.jpg
Wyświetleń: 203

Rozmiar: 17.5 Kb

    Przypomnę, że punkt wejścia zlecenia w zakupy od linii wsparcia 1.3680. Stop loss 1.3650. Take profit 1.3810.

    Jeśli przeanalizujemy wykres powierzchownie, to moim zdaniem dla funta w średnim okresie siły kupujących i sprzedających są w przybliżeniu równe. To właśnie uniemożliwia notowaniom pary walutowej wykazanie klasycznych ruchów trendu, gdzie każde kolejne maksimum jest wyższe niż poprzednie, jeśli trend jest wzrostowy, a każde kolejne minimum jest niższe niż poprzednie, jeśli trend jest spadkowy. Kiedy na rynku obserwowany jest flat, lepiej usiąść na płocie lub handlować poziomami wsparcia i oporu. Myślę, że w przypadku spadku do środka strefy cenowej 1,3680-1,3650 będzie można spróbować konserwatywnych długich pozycji.

    Złoto potrzebuje motoru wzrostu. Jest całkowicie przygnębiony i żadna wiadomość go nie porusza. Pogadamy o wiadomościach. Na dziś planowane jest wydarzenie, które może mieć wpływ na notowania. O godz. 16:00 zostanie opublikowany indeks zaufania konsumentów Uniwersytetu Michigan.

    Jeśli przyjrzysz się uważnie aktualnemu wykresowi średniookresowemu, zobaczysz, że trend, który rozwinął się ostatnio, jest przede wszystkim trendem wzrostowym. W takich okolicznościach większość profesjonalnych traderów działa w kierunku tego trendu. Zdecydowana większość prognoz analityków będzie przede wszystkim zmierzała w kierunku tego trendu, dlatego moim zdaniem przede wszystkim należy preferować zakupy. Ale jeśli masz niewielkie doświadczenie w handlu, lepiej nie handlować w ten sposób, ale za pomocą systemu handlowego, w którym doświadczenie nie jest ważne. Ważne jest tylko ścisłe przestrzeganie zasad. Według liczb na Euro polecam kupować powyżej 1,1800 z celami 1,2030 i 1,2130. Punkt odwrócenia znajduje się na poziomie 1.1800. Przebicie poziomu 1,1800 w dół otworzy drogę do 1,1700 i 1,1600.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  9. 2 poniższych użytkowników dziękuje ForexMaster za ten przydatny post:

    Unregistered (2)

  10. #36
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Na wykresie godzinowym para walutowa funt/dolar próbuje zejść poniżej poziomu 1.3750, jednak tutaj to nie takie proste.
    Obecnie spodziewam się skoku notowań do obszaru kumulacji 1.3775, a dalej zobaczę. Istnieje możliwość,
    że para znajdzie się na poziomie 38. figury, dlatego na razie jesteśmy w zakupach. Lokalnie na Н1 para spadła poniżej poziomów ema 50 i ema 200,
    co sugeruje sprzedaż i spadek wskaźnika rsi, ale kupuję, bo będę rozważał sprzedaż tylko w przypadku spadku poniżej poziomu i umocnienia
    przynajmniej przez świecę godzinową 1,3715 lub powyżej poziomu 1,3820.

    Nazwa: 1 (12).jpg
Wyświetleń: 215

Rozmiar: 20.4 Kb

    Opory 1,3775, 1,3800, 1,3820
    Wsparcia 1,3750, 1,3715, 1,3680-1,3660

    Kurs w momencie publikacji: 1.3760

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  11. #37
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry wszystkim!
    Powiem bardzo krótko.
    FUNT BRYTYJSKI.

    Opuszczenie UE przez Wielką Brytanię zmusiło ponad 440 firm finansowych do przeniesienia przynajmniej części swojej działalności,
    personelu, aktywów lub podmiotów prawnych z Wielkiej Brytanii do unii.

    Działania te doprowadziły do ​​przemieszczenia około 900 miliardów funtów. Według centrum analitycznego nadchodzą nowe zmiany.
    „Biorąc pod uwagę ograniczone mechanizmy równoważności, spodziewamy się,
    że biznes i działalność z czasem przeniosą się z Wielkiej Brytanii do UE” - powiedział dyrektor zarządzający William Wright.
    „Ponieważ UE zajmuje twardsze stanowisko w sprawie lokalizacji działalności i osób, spodziewamy się, że w przyszłości te łączne liczby wzrosną”.
    W perspektywie średnioterminowej nie ma nic dobrego dla wartości funta szterlinga jako aktywów bazowych.
    Wróćmy do techniki.
    Wczoraj dla mnie to wyglądało następująco:

    Poziom 1.3750 prawie osiągnięty. Wczoraj nie udało się przebić pułapu 1,3810 - 20.
    Przypomnę, że w przedziale 1,38 - 1,3960 na dolnej granicy znajduje się mały prior (1,3810 - 1,3830).
    Jest ograniczony przez zlecenia buy limit.

    Nazwa: 2021-04-16_070614.jpg
Wyświetleń: 220

Rozmiar: 18.2 Kb
    Text on image:
    Główne priory

    ClusterDelta
    M30.

    Nazwa: 2021-04-16_070614 (1).jpg
Wyświetleń: 228

Rozmiar: 21.1 Kb
    Text on image:
    strefa kupujących strefa sprzedających tłum

    Zaznaczyłem trzy strefy na ClusterDelta:
    1. Strefa limitowego kupujących - 1,3750 - 1,38.
    2. Strefa sprzedających - 1.3780 - 1.38. Ale NIE jest wyraźna. Jest nieagresywna.
    3. Strefa tłumu. W Azji dali dno na rynku paliw.
    Dlatego pomysł na handel dziś polega na wzroście, dopóki nie przebijemy poziomu 1,3750. Dzisiejszy handel jest prosty. Poniżej 1,37 krótkie pozycje z celami na poziomie 1,3660. I długie pozycje powyżej 1,3750 z celami na poziomie 1,3810. Więc o wiele ciekawsze dzisiaj są pozycje krótkie...ALE... wczoraj ClusterDelta znowu był ujemny- -3k. co oznacza, że ​​długie pozycje w średnim okresie są nadal aktualne...

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  12. 2 poniższych użytkowników dziękuje ForexMaster za ten przydatny post:

    Unregistered (2)

  13. #38
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Wczoraj próbowałam sprzedać funta, zgodnie z planem, w pobliżu poziomu 1.3860,
    ale nie czekaliśmy zbyt długo na stopa.
    Dlaczego teraz nie chcę kupować ?! Chodzi o to, że para doszła do kolejnej strefy silnego oporu.
    Wczoraj wskazywała na obecność lokalnego szczytu na poziomie 1,3917 i właściwie skojarzyłam z nim swoje oczekiwania,
    ale teraz po przebiciu i konsolidacji powyżej niego, nie jesteśmy pewni wzrostu, bo kolejna bariera to 1,4000 - 1,4020.
    Tutaj możesz zobaczyć poprzednie próby przebicia oporu.
    Nie mogę nie rozważyć gwałtownego odbicia od silnej strefy przebicia lub spadku, więc przez chwilę powstrzymam się od handlu,
    albo jest opcja ze sprzedażą na krótkim stopie, ale po wczorajszym przebiciu chce się na jakiś czas o tym zapomnieć.

    Nazwa: 1 (18).jpg
Wyświetleń: 242

Rozmiar: 20.5 Kb

    Ogólnie w ciągu dnia sytuacja według mnie wygląda następująco: trudno jest cokolwiek powiedzieć bez cofnięcia,
    więc czekam na test 1.4020 - 1.4040 i stąd spadek do 1.3930 - 1.3940.
    Następnie będę patrzył, jak zachowa się to wsparcie, bo jeśli zostanie przebity, możemy zejść jeszcze niżej.

    Byłby to po prostu idealny wariant z takimi "parametrami" handlu, które opisałeś, ale nie zawsze mamy krótki i udany stop.
    Jeśli chodzi o mnie, handluję w ciągu dnia i czasami przy zysku prawie 30 pipsów, ale musiałem znajdować punkty wejścia.
    Prawdopodobnie nie jestem najlepszym skalperem...

    Przez długi czas czekamy na impuls od funta i euro...
    W przypadku pary euro/funt wczoraj miałem idealny ruch. Generalnie do przebicia poziomu 61,8 postanowiłem postępować zgodnie z głównym planem,
    czyli czekam na test 0,8570 i na tym poziomie będę kupował.

    Nazwa: 2 (10).jpg
Wyświetleń: 259

Rozmiar: 20.6 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  14. 2 poniższych użytkowników dziękuje ForexMaster za ten przydatny post:

    Unregistered (2)

  15. #39
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry!
    Sądząc po forum i monitoringu, wielu wpakowało się w kłopoty. 3 tygodnie temu przydarzyło mi się to samo,
    ale miałem szczęście. Teraz jestem trochę bardziej ostrożny.
    I tak na funcie zaktualizowali maksimum powyżej 1,4000 i zrobili to Azjaci.
    Pozostaje więc pytanie: czy Europejczycy przepchną cenę powyżej 1,4080,
    czy też rozpocznie się korekta od obecnych poziomów? Jeśli spadniemy z obecnych poziomów,
    to celami będą poziomy 1.3950 i 1.3920 i znowu atrakcyjny będzie zakup z tych poziomów wsparcia.
    Jeśli od razu przejdziemy do 1.4080, to tam będzie można poważnie sprzedawać, licząc na późniejszy znaczący spadek.
    Mamy tylko wtorek, więc tydzień może nadal okazać się dość ciekawy pod względem funta,
    a zatem wciąż jest wiele okazji, aby wpakować się w kłopoty, czego oczywiście nikomu nie życzę!

    Nazwa: 12.jpg
Wyświetleń: 190

Rozmiar: 21.4 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  16. #40
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Funt brytyjski. Cześć wszystkim! Rzucam sprzedaż, zaczynam wrzucać zakupy do przedziału lokalnych maksimów.
    Dobrego po trochu, czas skierować notowania funta na północ.
    Spodziewam się zakończenia korekty technicznej i kontynuacji górskich wędrówek,
    zaopatrujemy się w butle z tlenem, zapewne niedźwiedzie dusią się na zaśnieżonych szczytach z powodu braku tlenu.
    Mówiąc najprościej, czas niedźwiedzi dobiega końca.

    Zarówno z obecnych poziomów, jak i w przypadku ewentualnego testu technicznego.
    W obecnych warunkach każdy południowy punkt to doskonała okazja do średnioterminowych zakupów instrumentu.

    Wspaniały potencjał.

    Nazwa: Безымянный 1.jpg
Wyświetleń: 216

Rozmiar: 19.6 Kb
    Oczywiście nie namawiam nikogo, ale strzał w kosmos jest nieunikniony jako demobilizacja w świetle spadku dolara amerykańskiego.
    Życzę udanego handlu!

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  17. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

Obserwuj ten temat (3)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •