Jak zaoszczędzić na wycieczce do miasta marzeń?
Twój majątek finansowy określa Twój styl życia? Chcesz podróżować do ciekawych miejsc, spędzać więcej czasu z przyjaciółmi i rodziną? Mamy idealne rozwiązanie.*Zostań naszym partnerem! Współpraca z nami to nie tylko przyzwoity dochód poprzez Internet, ale także niezapomniane wrażenia.
Nazwa: 1.jpg
Wyświetleń: 53

Rozmiar: 52.5 Kb

Niedawną niespodzianką dla naszych partnerów była czterodniowa wycieczka do czeskiej stolicy. Z przyjemnością zostaliśmy sponsorami tej fascynującej podróży po*Pradze, która słynie z obfitości i piękna zabytków historycznych i architektonicznych. Nasi goście zatrzymali się w pięciogwiazdkowym hotelu Art Nouveau Palace, znajdującym się w samym sercu starego miasta.

Nazwa: 2.JPG
Wyświetleń: 59

Rozmiar: 96.5 Kb

Oprócz spacerów poznawczych zorganizowano dla partnerów spotkanie z zespołem wyścigowym Instaforex Loprais Team. Nasi partnerzy odwiedzili prawdziwy Wine Chateau - zwiedzili winnicę, zobaczyli pola winogron, zeszli do piwnicy z dębowymi beczkami - zanurzyli się w atmosferę prawdziwych czeskich tradycji.

Nazwa: 3.jpg
Wyświetleń: 65

Rozmiar: 44.0 Kb

Podróż zakończyła się końcową kolacją w jednej z najpiękniejszych restauracji w Pradze z widokiem na Most Karola. Kampa Park słynie z tego, że od dawna przyciąga gwiazdy Hollywood. Restauracja cieszy się popularnością wśród takich gwiazd jak Brad Pitt, Angelina Jolie, Tom Cruise, Kylie Minogue i wielu innych.

Dzięki nam poczujesz się pewnie, nauczymy Cię, jak zarabiać pieniądze bez specjalnej wiedzy i prowadzenia kampanii PR.

Jak to działa
- rejestrujesz się w programie partnerskim
- pozyskujesz klientów
- Twoi klienci handlują i realizują transakcje
- otrzymujesz wynagrodzenie partnerskie * za każdą zamkniętą transakcję pozyskanego klienta


Wynagrodzenie dla głównych par walutowych (głównych par walutowych) wynosi 15-20 dolarów od transakcji w wysokości jednego lota rynkowego. Pełna lista narzędzi i prowizji partnerskich jest dostępna*na stronie.

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od życia, na które zasługujesz. Podróżuj, spotykaj ciekawych ludzi, ciesz się każdym dniem!