Eur/usd - Strona 43
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Strona 43 z 101 PierwszaPierwsza ... 33 41 42 43 44 45 53 93 ... OstatniaOstatnia
Wyświetlano od 421 do 430 z 1002

Temat: Eur/usd

  1. #421
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Generalnie czekaliśmy na ruch, ale nie dostaliśmy nic! Myślałem, że przynajmniej protokoły narobią hałasu, ale tym razem odbyło się bez wstrząsów, na próżno! Przyjrzyjmy się, co powierzchownie pokazuje dynamika cen. Muszę zauważyć, że obecny kierunek trendu jest nadal południowy. Oznacza to, że ogólnie rynek jest w tej chwili bardziej przychylny niedźwiedziom. Uczestnicy rynku okresowo pchają cenę coraz niżej. Ale jednocześnie byki podejmują również słabe próby odwrócenia ceny aktywów przynajmniej na krótki czas. Ale jak powiedziałem wcześniej, moim zdaniem lokalny trend jest bardziej skłonny do obniżenia niż spadku.

    Plany handlowe na obecną sytuację rynkową: sprzedaż w momencie cofnięcia względem ruchu ceny, wzdłuż którego rozciągnąłem Fibo. Złożyłem już oczekujące zlecenia na sprzedaż na poziomach 38,20 i 50,00. Teraz pozostaje czekać na cofnięcie. A po uruchomieniu zleceń mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

    Przypomnę, że w handlu są używane poziomy Fibo 38,20 i 50,00 jako punkty wejścia na rynek. Ograniczenie strat natychmiast powyżej poziomu 61,80. W tej konkretnej sytuacji 38,20 (1,1855), 50,00 (1,1875). Stop Loss 1.1910. Take Profit to 1,1780.

    Na franku obserwowany jest trend lustrzany do euro. Generalnie w odniesieniu do tzw. kierunku trendu w stosunku do danej sytuacji rynkowej dla franka na wykresie D1. Moim zdaniem od czasu poprzednich protokołów (nie wczorajszych, z zeszłego miesiąca) wyraźnie trwa kształtowanie się trendu wzrostowego. Biorąc pod uwagę, że notowanie jest znacznie powyżej średniej kroczącej z okresem MA 20, priorytety powinny być zgodne z kierunkiem trendu zarówno w przypadku transakcji krótkoterminowych, jak i transakcji pozycyjnych.

    Para walutowa funt/dolar nie chce wypracować cofnięcia korekcyjnego. Po prostu nie ma takiego pragnienia. Aktywując zlecenie rynkowe zgodnie z ciekawym według mnie ruchem z poziomu Fibo 38.20 od dłuszego czasu nie chce testować strefy startowej odcinka Fibo. Miejmy nadzieję, że prędzej czy później notowania nadal będą krążyć wokół poziomu, na którym znajduje się mój take profit.

    Na wykresie D1 funta według mnie trend pozostaje spadkowym pomimo jego niechęci do rysowania nowych minimów. Jak na razie wszystko układa się na korzyść trendu spadkowego. Oczywiście byki próbują odwrócić trend, ale jak dotąd nie odniosły one szczególnego sukcesu. W takich warunkach rynkowych traderzy handlujący zgodnie z trendem preferują handel w kierunku trendu i zdecydowana większość moich transakcji jest również zgodna z kierunkiem trendu. Uniwersalne zalecenie dotyczące pozycji na funcie - obliczona sprzedaż poniżej 1,4250 z docelowymi punktami na poziomach 1,3800 i 1,3670. Alternatywa, przebicie w górę 1,4240 otworzy drogę do 1,4380 i 1,4500. Poziom odwrócenia to 1,4240. Obecne poziomy oporu to 1.4120 i 1.4240.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  3. #422
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Miłego piątku wszystkim i udanego zakończenia tygodnia handlowego!

    Witam. Wielu, sądząc po wczorajszych prognozach, nie spodziewało się nawet osiągnięcia poziomu 1.1800. Strzałki były skierowane na południe, a wielu widziało na horyzoncie 1.1720-1.1730. Ale byki przywróciły cenę do poziomu 1.1800, co więcej, przebiły poziom Murreya 1,1841 i kluczowy opór 1,1850, który zaznaczyłem. Tak, umocnić się nie udało. Spodziewam się jednak drugiego testu z mocniejszym przebiciem po przywróceniu wczorajszego ruchu północnego.

    Cóż, dla niektórych traderów (mam na myśli siebie, i nikogo do tego nie namawiam) teraz jest dobry moment, aby kupować po normalnej cenie w oczekiwaniu na wygaśnięcie, zarabiać na tym i zawczasu wszystko odrobić. Wczoraj udało mi się nie tylko odrobić, ale także zarobić na zakupach od 0,1648 i 0,2078.

    Kurs w momencie publikacji:1.1836

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  4. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  5. #423
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Na euro/dolar wczoraj wspaniale odrobiliśmy cofnięcie, teraz musimy wznowić trend i spaść do poziomu 1,1800.

    Jeśli jest tam popyt, to cenie nie pozwolą spaść poniżej 1,1783, a w przyszłym tygodniu będzie można pomyśleć o zakupie.

    I teraz na głównym trendzie przeważają sygnały sprzedaży, przebicie przez byków poziomu 1,1850 nic nie dało.

    Na H1 dotarliśmy właśnie do górnej granicy przedziału, a na H4 do środka.

    I teoretycznie na wykresie czterogodzinnym możliwy jest wzrost, górna granica to 1,19, ale w praktyce nie ma sensu podnosić ceny tak wysoko, aby odnowić minimum 1,1780 i kontynuować trend do 1,170, ale aby zmienić trend, trzeba jeszcze przetestować dno.

    Dlatego dzisiaj na parze patrzę tylko na sygnały sprzedaży, pierwszy cel to poziom 1,1800, a następnie, w zależności od tego, jak zostanie przebity.

    Nazwa: 11.jpg
Wyświetleń: 170

Rozmiar: 20.9 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  6. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  7. #424
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry.

    Nie warto teraz sprzedawać, umieszczać tak wiele wskaźników na wykresie.

    W ciągu dnia.

    Dzisiaj spodziewam wielokierunkowego ruchu, ale pierwszą rzeczą, której się spodziewam, jest cofnięcie się nieco niżej do czerwonej linii, a następnie ruch na północ.
    A najciekawsze jest to, wzrost nie będzie duży.
    Dlaczego nie stało się to wczoraj?

    Poziomy.
    Na parze EURUSD anuluje północ poziom 1,1797 wzmocni północ przebicie 1,1808.
    Na funcie anuluje południe poziom 1,3741 wzmocni północ przebicie 1,3795.
    Jak pisałem powyżej, ruch na północ jest ograniczony, podobnie ruch na południe, więc czekamy na większy ruch.



    Text on image:
    Anulowanie północy

    Oczekujemy zmian na głównych parach walutowych.


    Pokazuję niebieskie strefy, które według mnie jeszcze nie zostały zamknięte, ale dzisiaj jest taka szansa.
    Mam na myśli szansę na zamknięcie niebieskich stref.
    Wczoraj planowałem kupić EURUSD w momencie cofnięcia, ale zmieniłem zdanie, a powodem jest to, że bez cofnięcia wzrosły bardzo mocno.

    W tym celu postanowiłem pominąć północne cofnięcie, nie dostaliśmy słodkiego miejsca, w którym można byłoby dobrze się bawić.

    Wczoraj ruch północny został uniemożliwiony dlatego, że po pierwsze podnieśli zbyt wysoko, a po drugie wykonali go bez cofnięcia.
    Nic to nam nie daje.
    Nie wiem, czy są dziś wiadomości, ale z technicznego punktu widzenia dzisiaj jest kiepski dzień, nowe wiadomości mogą spowodować ruch.
    Wzrost jest ograniczony, a południe zostało ograniczone wczoraj, więc nie wiem czego się spodziewać.
    Lepiej skupić się na innych parach, w których planowane jest tylko cofnięcie, co sugerują niebieskie strefy.
    Nie planuję obecnie kupować dlatego, że wspięliśmy się wysoko, a na szczycie cel jest bardzo krótki.
    Będzie dobrze, jeśli nastąpi cofnięcie.
    Oto mój główny plan.

    Kurs w momencie publikacji:1.1833
    Zaczone Grafiki Zaczone Grafiki  

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  8. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  9. #425
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witam wszystkich!
    Jeśli dobrze przyjrzymy się wykresowi, widać wygasanie impulsu wzrostowego, notowania prawie osiągnęły poziom 1.1887, spodziewam się, że notowania spadną do poziomu 1.1802 po teście danego poziomu.

    Czekam na wykonanie zygzaka w dół od obecnych poziomów lub nieco wyżej, ale rynek może zaoferować wzrost do 1,1900 i wyżej.

    Nazwa: aaa.jpg
Wyświetleń: 158

Rozmiar: 18.6 Kb

    Nazwa: aab.jpg
Wyświetleń: 150

Rozmiar: 20.3 Kb

    Spodziewam się spadku notowań do poziomu 1,1810, po przebiciu tego poziomu euro/dolar wyruszy w kierunku poziomów 17 i 16. Jednak para euro/dolar może jeszcze osiągnąć i przebić poziom 1,1890, a następnie zgodnie ze scenariuszem rozwoju trendu południowego. Trend spadkowy nadal trwa, główne cele to 1,1610 i 1,1570, na tych poziomach można zacząć kupować.

    Kurs w momencie publikacji:1.1867

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  10. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  11. #426
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry!
    Na parze euro/dolar sytuacja nie uległa zmianie, a strefa silnego oporu utworzona przez poziomy 1.1875-1.1880 i 1.1890-1.1900 powstrzymuje cenę euro/dolar przed wzrostem. Na razie traktuję priorytetowo ten wariant z kontynuacją spadku ceny po obecnej korekcie, bez przebicia od dołu poziomu 1,1900. Jeśli cena znajdzie się powyżej tej granicy, to będziemy szturmować poziom oporu 1.1920-30 i ruszymy dalej do poziomu 1,1950-75. Nastąpi to tylko po pokonaniu oporu i przebiciu poziomu 1,1900. W związku z tym uważam, że cena się odwróci na powyższych poziomach oporu 1,1875-80 i 1,189-0-1.1900 i zacznie spadać. Na początek konieczne jest przebicie poziomu 1.1855 w ciągu dnia, a następnie pełne odwrócenie ceny zostanie potwierdzone ustaleniem ceny poniżej poziomu 1.1825-30. Celem spadku będzie minimum 1,1800-1.1780 i poziom 1.1730-55. Tak wygląda sytuacja w poniedziałek. Sesja azjatycka nie dała nic specjalnego, bo ostatnio sami Azjaci nie bardzo rozumieją, w jakim kierunku mają ruszyć.

    Dlatego czekamy na otwarcie europejskiej sesji i dalszy ruch ceny pary euro/dolar.

    Nazwa: GJG.jpg
Wyświetleń: 180

Rozmiar: 20.7 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  12. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  13. #427
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witam wszystkich!

    Od czwartku euro/dolar daje sygnał wzrostu w ciągu dnia, ale ten wzrost jest ograniczony przez poziom 1,19 na dużych wykresach, a ponieważ cena już zbliżyła się do tego poziomu, dziś nastąpi rozwiązanie.
    Albo przebijamy 1,1895 i spadamy, albo nie przebijamy, w tym przypadku wznowiony zostanie globalny trend spadkowy do poziomu 1,180-1,1750.
    Zgodnie z wykresem czterogodzinnym, obecna faza wzrostu to tylko cofnięcie od głównego niedźwiedziego ruchu, dlatego jest za wcześnie, aby skreślać sprzedaż, chociaż w ciągu dnia priorytet mają byki z celem 1,19.
    Dzisiaj raczej nie uda się przebić poziomu 1,19, brak wiadomości w poniedziałek.
    Dlatego na razie parę kupują, ale jeśli przebiją poziom (1,19) od dołu lub cena powróci do poziomu 1,1850, będzie to sygnał do zamknięcia długich pozycji i początku cofnięcia w dół, lub kontynuacji trendu do poziomu 1,1750.

    Liczba otwartych i zamkniętych pozycji jest prawie taka sama, więc możemy ruszyć w dowolnym kierunku.

    Nazwa: HK.png
Wyświetleń: 182

Rozmiar: 12.4 Kb

    Nazwa: K;LK.jpg
Wyświetleń: 159

Rozmiar: 18.2 Kb

    Kurs w momencie publikacji:1.1872

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  14. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  15. #428
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Poniedziałek dał nadzieję niedźwiedziom na początku handlu, że po utworzeniu dziennej świecy zaczął ją odbierać. Mimo to na razie trzymam się opinii trendu spadkowego na wykresie D1. Jak dotąd notowania pary walutowej Euro/Dolar wykazują wszelkie oznaki trendu spadkowego. Przynajmniej moim zdaniem. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale moim zdaniem nie ma to żadnego znaczenia. Najważniejszy nie jest trend, ale zysk. Generalnie z boku widać gołym okiem, że ostatnio rządzą niedźwiedzie. Teoretycznie lepiej płynąć z prądem, ale czasem płynę pod prąd. Pod warunkiem dobrego stosunku zysków do strat.

    Nazwa: ghgfhf.jpg
Wyświetleń: 167

Rozmiar: 18.0 Kb

    Mały komentarz dotyczący handlu na jednym z kont. Klasyczna technika wykorzystująca poziomy Fibo jako punkty korekty, których można używać podczas handlu w kierunku trendu lub po prostu silnych impulsywnych kierunkowych ruchów rynkowych. W tej chwili cena była w stanie skorygować i otworzyć pozycję w kierunku północnym. Biorę pod uwagę komponent trendu – myślę, że jest to całkiem dobra opcja do określenia punktu wejścia. Czekamy na wyniki.

    Przypomnę, że poziomy Fibo 38,20 i 50,00 są używane w handlu jako punkty wejścia na rynek. Stop loss natychmiast powyżej poziomu 61,80. W tej konkretnej sytuacji 38,20 (1,1855), 50,00 (1,1875). Stop loss 1.1910. Take profit to 1,1780.

    Rynek to miejsce, w którym każdy widzi coś, czego nie wszyscy zobaczą. Dlatego też widzę trend na D1. Jak zwykle robię wszystko na swój sposób!

    Jeśli przeanalizujemy trend na czystym wykresie dziennym, całkiem jasne jest, że ma on kształt spadkowy. Oczywiście okresowo pojawiają się korekty, ale generalnie to niedźwiedzie dominują na polu. Z punktu widzenia taktyki trendów teraz lepiej jest dawać pierwszeństwo sprzedaży. I nie ma znaczenia gdzie, ponieważ trend może być agresywny lub powolny i ogólnie zmieniać swój nastrój. Dokonując transakcji, dokładnie kontroluj ryzyko. Uniwersalna rekomendacja dotycząca pozycji dla euro - dokładna obliczona sprzedaż poniżej 1,1950. Z punktami docelowymi - 1,1700 i 1,1600. Alternatywa, przebicie w górę 1,1950 otworzy drogę do 1,2050 i 1,2095.

    Mam nadzieję, że wczoraj nie był nudny dzień. Miałem lekki plus na jednym koncie, ale nic ciekawego nie działo się na transakcjach, które publikuję na forum. Ale generalnie cena odczołgała się od stop lossów, co w rzeczywistości zmniejszyło napięcie.

    Spodziewam się również spadku, mniej więcej do tego samego poziomu, co ty - 1,1850. Tylko że jest nieco niżej, do 1,1780. W tej chwili sprzedaż nadal wisi na jednym z kont. Uzasadnieniem otwarcia pozycji były poziomy Fibo 38 20 i 50,00. Kiedyś na spadkowym ruchu zgodnie z trendem złożyliśmy zlecenia oczekujące na wyznaczonych poziomach. Teraz czekamy na wyniki. Albo zamkną podaż, która znajduje się powyżej poziomu 61,80, albo cena trafi do punktu początkowego odcinka Fibo i zysk zostanie zrealizowany.

    Bardzo dobrze - kiedy wszyscy handlują tak, jak uważają za stosowne. W tradingu słuchanie czyichś rekomendacji jest niewdzięcznym zadaniem.

    Wczoraj nawet poszliśmy w dobrym kierunku i odeszliśmy od stopu. Najważniejsze, żeby wiadomości nic nie zepsuły. Myślę, że wspominanie o wiadomościach nie będzie zbyteczne. A w niedalekiej przyszłości będzie całkiem ciekawie. O godz. 12:30 Stany Zjednoczone opublikują swój indeks cen towarów i usług konsumpcyjnych. Kalendarz zaznacza tę wiadomość jako na tyle istotną, że może spowodować zmianę kierunku notowań, jeśli oficjalne dane znacznie różnią się od prognoz analityków. Czekamy więc i mamy nadzieję, że wiadomości będą nam sprzyjały, a nie odwrotnie.

    Kurs w momencie publikacji: 1.1869

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  16. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  17. #429
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Bez wiadomości i przewagi na otwartych pozycjach euro/dolar stał się całkowicie leniwy. Wczoraj północ była nieco osłabiona, ale nie podano żadnego potwierdzenia, więc teraz nadal poziom 1,19 jest punktem odniesienia dla ruchu w górę.

    Chociaż istnieją już pośrednie warunki do wznowienia trendu niedźwiedziego, wskazane jest odnowienie poziomu 1.1835 dla niezawodności.

    Mój pomysł na handel dzisiejszą parą nie różni się od wczorajszego, polega na tym, aby usiąść na płocie i czekać na sygnał spadku z celem 1,18 i nie ma znaczenia, czy jest to zmiana trendu byczego w przypadku przebicia 1,19, czy wznowienie trendu spadkowego, jeśli maksimum nie zostanie odnowione i przywróci cenę do poziomu wczorajszego minimum. Według moich wskaźników potrzebny jest przynajmniej ruch w dół, a po tym stanie się jasne, czy się odwracamy i ruszamy w górę, czy schodzimy do 1,170.

    Ale dziś dobra wiadomość dla niedźwiedzi, wczoraj spekulanci uzyskali lekką przewagę na rzecz zakupów, na razie to za mało, ale to lepsze niż nic.

    Jednak byki nie mają się czym chwalić, dopóki poziom 1,1895 nie zostanie odnowiony, niedźwiedzie mogą spokojnie się odwrócić.

    Nazwa: gjk.png
Wyświetleń: 125

Rozmiar: 12.8 Kb

    Nazwa: jl.jpg
Wyświetleń: 146

Rozmiar: 21.3 Kb

    Kurs w momencie publikacji:1.1872

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  18. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  19. #430
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Na euro bilans dnia na poziomie 1.18585 nie został odrobiony.

    Granica miesiąca: dół – 1.16726, góra – 1.20923. Granica tygodnia: góra – 1.19886, dół – 1.17287.

    Główne poziomy odwrócenia to granica tygodnia na poziomie 1.17287 i granica miesiąca na poziomie 1.16726. Dzisiaj poza granicą miesiąca 1,16726 nie mamy poziomów. Dobrze byłoby więc uzyskać punkt odwrócenia na jednym z poziomów i zamknąć dług bilansowy na poziomie 1,21448. To prawda, że ​​istnieje inna opcja wzrostu bezpośrednio z obecnych poziomów, ale nie uważam jej za główną.

    Nazwa: fhf.jpg
Wyświetleń: 151

Rozmiar: 15.0 Kb

    Kurs w momencie publikacji:1.1784

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  20. 2 poniższych użytkowników dziękuje ForexMaster za ten przydatny post:

    DenysTest (16.07.2021), Unregistered (1)

Obserwuj ten temat (9)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •