Eur/usd - Strona 83
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Strona 83 z 101 PierwszaPierwsza ... 33 73 81 82 83 84 85 93 ... OstatniaOstatnia
Wyświetlano od 821 do 830 z 1002

Temat: Eur/usd

  1. #821
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry!

    Po wysokim popycie wśród sprzedawców parze euro/dolar udało się oprzeć spadkowi, chociaż istnieją wszystkie warunki do spadku. Mamy marcowy przełom na poziomie 1,0804,
    ale na razie parze nie udało się spaść niżej, aby kontynuować spadek. Jednak krytyczne dni są jeszcze przed nami, kiedy to uczestnicy rynku mogą ponownie wywrzeć
    presję na parę euro/dolar. Wcześniej mówiłem o spadku do poziomu 1,06. Ta opcja jest nadal aktualna, a spadek będzie kontynuowany z niesamowitą siłą.
    Mimo że jest za wcześnie, aby mówić o silnym spadku, czekam na overlow w kierunku poziomu 1,1790, gdzie sprzedawcy mogą wywrzeć silną presję na parę euro/dolar.

    Nazwa: image_5290300.jpg
Wyświetleń: 16

Rozmiar: 18.7 Kb

    Inną opcją rozwoju trendu jest wzrost ceny pary euro/dolar, oczekuję również zygzaka w górę.
    Tutaj trzeba zwrócić uwagę na każdą negatywną wiadomość o gospodarce USA, ponieważ sygnałem będzie właśnie zła wiadomość.

    Nazwa: image_5290301.jpg
Wyświetleń: 30

Rozmiar: 21.6 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. #822
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Witam wszystkich!
    Niedźwiedzie nadal wywierają presję na parę euro/dolar i, jak wcześniej zakładaliśmy, nadal starają się dotrzeć do okrągłego poziomu 1,0800,
    gdzie według analityków nastąpi zakończenie obecnej średnioterminowej fali spadku euro, więc stamtąd prawdopodobnie rozpocznie się potężna korekta wzrostowa.
    Ale zobaczymy, jak potoczy się sytuacja geopolityczna i gospodarcza, ponieważ tutaj sytuacja stale się zmienia.
    Wczoraj para EUR/USD po konsolidacji nieco powyżej poziomu 1,08 wznowiła trend spadkowy po opublikowaniu danych o inflacji w USA,
    a teraz dąży do minimum z 2022 r., które znajduje się na poziomie 1,0805, a po odniwieniu cena może osiągnąć poziom 1,0800.
    Na razie widzimy, że cena w szczycie spadku osiągnęła poziom 1,0812 i na razie ponownie próbuje rosnąć.
    Jednak myślę, że nie wzrośnie zbyt wysoko i wzrost będzie ograniczony do przedziału cenowego między poziomami 1,0850 a 1,0875.

    Nazwa: image_5290619.jpg
Wyświetleń: 29

Rozmiar: 20.7 Kb

    Przedział ten obejmuje mnóstwo ważnych linii, w tym obie linie sygnałowe wskaźnika Ichimoku z czterogodzinnego wykresu i 14. średnią kroczącą.
    Będę czekał na nowy spadek od tego poziomu, który prawdopodobnie będzie ostatni, ponieważ cena osiągnie okrągły poziom 1,0800 i zacznie aktywnie rosnąć.
    Jednak aby przejść do trendu wzrostowego, byki będą musiały wzrosnąć co najmniej do poziomu 1,1200 i umocnić się powyżej poziomu 1.1000.
    Tylko wtedy będzie można mówić o zmianie trendu na wzrostowy.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  3. #823
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Buenos dias wszystkim!
    Jak widać, w ciągu nocy para odnowiła lokalne minimum, dzięki czemu prawdopodobieństwo dalszego spadku pary jest wysokie.
    Moja transakcja kupna nadal jest stratna. Wraz z rozpoczęciem sesji europejskiej czekam na wznowienie spadku,
    ponieważ ponownie przetestowaliśmy dawne wsparcie 1,0840 od dołu i dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo spadku do poziomu 1,0800 i niżej.
    Na taki wypadek złożyłem siatkę zleceń kupna z limitem poniżej poziomu 1,0800. Czekam na wzrost w najbliższej przyszłości w kierunku 1,0870-1,0890,
    tam już rozważę sprzedaż pary. Dziś zakładam handel w przedziale, bo jutro odbędzie się posiedzenie EBC i jest mało prawdopodobne,
    aby para znacznie się oddaliła od obecnego poziomu. Najwyraźniej teraz perspektywy pary zostaną ściśle określone w wiadomościach,
    więc będę handlował zgodnie z kalendarzem ekonomicznym. Indeks dolara wskazuje teraz na wzrost pary, zobaczymy czy tak się stanie.

    Nazwa: image_5290500.jpg
Wyświetleń: 27

Rozmiar: 18.8 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  4. #824
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Buenos dias wszystkim!
    Jak widać, w ciągu nocy para odnowiła lokalne minimum, dzięki czemu prawdopodobieństwo dalszego spadku pary jest wysokie.
    Moja transakcja kupna nadal jest stratna. Wraz z rozpoczęciem sesji europejskiej czekam na wznowienie spadku,
    ponieważ ponownie przetestowaliśmy dawne wsparcie 1,0840 od dołu i dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo spadku do poziomu 1,0800 i niżej.
    Na taki wypadek złożyłem siatkę zleceń kupna z limitem poniżej poziomu 1,0800. Czekam na wzrost w najbliższej przyszłości w kierunku 1,0870-1,0890,
    tam już rozważę sprzedaż pary. Dziś zakładam handel w przedziale, bo jutro odbędzie się posiedzenie EBC i jest mało prawdopodobne,
    aby para znacznie się oddaliła od obecnego poziomu. Najwyraźniej teraz perspektywy pary zostaną ściśle określone w wiadomościach,
    więc będę handlował zgodnie z kalendarzem ekonomicznym. Indeks dolara wskazuje teraz na wzrost pary, zobaczymy czy tak się stanie.

    Nazwa: image_5290500.jpg
Wyświetleń: 27

Rozmiar: 18.8 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  5. #825
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Podczas sesji azjatyckiej para osiągnęła dzienną strefę kontrolną (1,0905 - 1,0914). Jestem ciekaw, co będzie dzisiaj na europejskiej
    sesji - korekta i próba osiągnięcia poziomu 1,0905? Nie mam wątpliwości co do dzisiejszej korekty, tak jak wczoraj nie miałem wątpliwości,
    że para EUR USD osiągnie tygodniową strefę kontroli 1/2. Umieszczając strefy kontrolne od ostatniego lokalnego ekstremum,
    możemy określić docelowy poziom korekty. Oczywiście pierwszym celem i najprawdopodobniej ostatecznym jest tygodniowa strefa kontrolna 1/4 (1,0861 - 1,0856),
    ale ogólnie postanowiłem natychmiast spróbować wejść w momencie korekty - cena pokonała wczoraj dużo punktów,
    ale nie udało się jej umocnić powyżej tygodniowej strefy kontrolnej 1/2. Jednak teraz na wykresie M1 chciałem natychmiast sprzedać parę euro dolar,
    ale dobrze będzie nawet jeśli cena dokona korekty o 30-40 do tygodniowej strefy kontrolnej 1/4. Po takim wzroście jest mało prawdopodobne,
    aby cena wzrosła bez korekty - konieczne jest otwarcie transakcji w lepszej cenie.

    Nazwa: image_5292895.jpg
Wyświetleń: 25

Rozmiar: 18.4 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  6. #826
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Para wczoraj na wykresie dziennym powstała formacja byczego pochłonięcia, która dziś może się rozwinąć, jeśli zostanie przebity opór 1,0930.
    Wtedy wzrost pary w kierunku następnego oporu 1,1160 może okazać się imponujący. Oczywiście wszystko się rozstrzygnie po posiedzeniu EBC,
    które odbędzie się po południu. Jeśli cena nie umocni się powyżej poziomu 1,0930, czekam na ponowny spadek do 1,0850.
    Fundamentalne dane mają swój wpływ na wzrost dolara, uwzględniając podwyżkę stawki. Czekamy na koniec kwietnia, aby poznać wyniki następnego posiedzenia Fed.
    Inflacja wciąż aktywnie rośnie, najwyraźniej na następnym posiedzeniu stopa wzrośnie o 0.5%. Jednak trzeba dziś poznać plany EBC dotyczące ich polityki pieniężnej,
    po czym sytuacja nieco się wyjaśni i można będzie przewidzieć dalszy ruch na starszych wykresach.

    Nazwa: image_5293005.jpg
Wyświetleń: 25

Rozmiar: 16.1 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  7. #827
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Miłego piątku życzę wszystkim.
    Monitorując parę euro/dolar, mogę przede wszystkim powiedzieć, że do tej pory nie przeliczyliśmy się,
    i zgodnie z przewidywaniami, wczoraj cena przetestowała okrągły poziom 1,0800 i "szpilkę" do poziomu 1,0765 na wykresie czterogodzinnym.
    To prawda, że w mojej prognozie wskazałem, że cena osiągnie poziom 1,0770, ale mam nadzieję, że ludzie wybaczą mi 5 punktów.
    Myślę, że niedźwiedzie wykonały swoje zadanie i para zacznie się odwracać i nie spadnie poniżej osiągniętego poziomu. Takie plany mieliśmy od dawna.
    Ale tutaj po prostu mogę się mylić, ponieważ wiele czynników wpływa dziś negatywnie na euro w parze euro/dolar, poczynając od konfliktu zbrojnego na Ukrainie,
    a kończąc wzmożonymi wysiłkami Fed w zakresie zaostrzenia polityki pieniężnej i odwrotnie.
    Z drugiej strony mamy całkowity brak inicjatywy ze strony Europejskiego Banku Centralnego, o czym dowiedzieliśmy się wczoraj.
    I to może już dokonać pewnych negatywnych korekt w dalszym ruchu ceny euro.
    Jednak do czasu przebicia poziomu 1,07 figury, trzymam się starego planu i mam nadzieję, że cena osiągnie małe cele na górze.
    Tak więc teraz czekam na rozpoczęcie wzrostu euro i osiągnięcie docelowego poziomu 1,08, gdzie przebiega 14. średnia krocząca,
    a w przypadku przebicia czekam na wzrost ceny do następnego oporu 1,0875.

    Nazwa: image_5295829.jpg
Wyświetleń: 25

Rozmiar: 20.4 Kb

    Nie wiadomo na razie, czy odwróci się trend, ponieważ para znajduje się poniżej okrągłego poziomu 1,1000.
    Tylko umocnienie ceny powyżej niej pozwoli parze opuścić chmurę Ichimoku na wykresie H4, a następnie można będzie założyć,
    że para ruszyła na północ. Jednak na razie każda korekta wzrostowa jest tylko korektą od głównej linii trendu.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  8. #828
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Buenos dias wszystkim!
    Po raz kolejny pojawiła się presja ze strony niedźwiedzi w momencie otwarcia rynku. Najwyraźniej w weekend pojawiły się nowe wiadomości.
    Jednak jest za wcześnie na wnioski, trzeba poczekać na rozpoczęcie europejskiej sesji, a na razie monitoruję sytuację.
    Cena znajduje się poniżej poziomu 1,0800, a zatem może ponownie spaść do minimum na poziomie 1,0759.
    Taki rozwój wydarzeń może doprowadzić do późniejszego odnowienia minimów na poziomie 1,07. Oczywiście otwarcie pozycji kupna na poziomie 1,07 wygląda bardzo obiecująco.
    Sprzedaż od obecnego poziomu w ciągu dnia również wygląda obiecująco, ale rozważę taką opcję dopiero po rozpoczęciu europejskiej sesji.
    Jednak wykres indeksu dolara nie wskazuje na potrzebę sprzedaży, istnieje opcja ze wzrostem do poziomu 1,0835, taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny.
    Dlatego chciałbym kupić parę na poziomie 1,07 w oczekiwaniu na wzrost co najmniej do poziomu 1,0835.

    Nazwa: image_5300546.jpg
Wyświetleń: 23

Rozmiar: 14.7 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  9. #829
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Cześć!
    Ja też jestem za zakupami pary euro/dolar, ale nie dzisiaj. Wszyscy odpoczywają, raczej nie będzie ruchu,
    najprawdopodobniej przez cały dzień cena będzie znajdowała się na poziomie 1,08, jak to było w zeszły piątek.
    Dlatego nie robimy planów na dziś, ale spodziewam się, że w przyszłości cena osiągnie poziom 1,0850-1,09.
    Myślę, że cena jeszcze raz zbliży się do tych poziomów, nawet biorąc pod uwagę trend spadkowy.
    Cóż, jeśli cena nie wróci do poziomu na dole, być może się odwróci. Wszystko to teraz wygląda słabo i czekamy na pierwsze odwrócenie.
    Jednak wydaje mi się, że cena nie potrafi spaść bez nowych wiadomości. Nawet poziom 1,0750 raczej nie zostanie osiągnięty.
    Nie rozważam jeszcze sprzedaży, ponieważ wskaźniki nie mają wyraźnych sygnałów.
    W czwartek znacznie zwiększył się przedział handlu, teraz potrzebujemy osiągnięcia nowych poziomów, aby potwierdzić sprzedaż lub zakupy.
    Dziś zrobimy sobie przerwę, a jutro będzie można rozważyć otwarcie nowych pozycji.

    Nazwa: image_5299114.jpg
Wyświetleń: 23

Rozmiar: 11.8 Kb

    Nazwa: image_5300462.jpg
Wyświetleń: 25

Rozmiar: 19.8 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  10. #830
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry!
    Na wykresie dziennym widzę tylko fałszywe przebicie. Jedak wszystko może się zmienić, jeśli cena umocni się poniżej minimum,
    które zostało osiągnięte w czwartek. Na razie cała sytuacja na wykresie D1 przypomina likwidację pozycji kupujących...
    Z drugiej strony, lokalnie mogę Cię wesprzeć w chęci sprzedaży i czekania na nowe poziomy na południu.
    Wszyscy widzą ruch 1,0923-1,0757, a w trakcie korekty cena umocniła się powyżej poziomu 50 Fibo.
    W rzeczywistości wzrost jest tylko korektą, a cena potrzebuje powrotu do poziomu 1,0757, ale co dalej na razie nie wiadomo...
    Wczoraj zwracałem uwagę na poziom 1,0773 jako wsparcie. Będę również śledził ten poziom odniesienia, ponieważ możliwe jest odbicie,
    ale na razie cena spada, a później zobaczymy. Potrzebuję odbicia i ponownego testu poziomu, aby otworzyć pozycje.
    Jeśli zobaczę coś takiego na poziomie 1,0770, prawdopodobnie kupię, ale podejrzewam, że cena przetestuje poziom 1,0757...

    Nazwa: image_5300382.jpg
Wyświetleń: 23

Rozmiar: 20.3 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


Obserwuj ten temat (9)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •