Eur/usd - Strona 99
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Strona 99 z 101 PierwszaPierwsza ... 49 89 97 98 99 100 101 OstatniaOstatnia
Wyświetlano od 981 do 990 z 1002

Temat: Eur/usd

  1. #981
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Wczorajszy dzień dla pary euro/dolar był szalony (tak, jak w przypadku innych par dolarowych). Cena rosła i spadała po publikacji wiadomości, ale końcowy wynik mnie nie usatysfakcjonował. Mimo tak dobrego ruchu tak naprawdę nigdzie nie poszliśmy. W tej chwili stoimy prawie w tym samym miejscu, w którym byliśmy na początku wczorajszego dnia handlowego, blisko poziomu 1,0033. Na wykresie godzinowym sytuacja się nie zmieniła, większość wskaźników wciąż spada, ale byki wciąż chcą odzyskać kontrolę nad rynkiem. Wczoraj wykonali zygzak, ale cena nie spadła, więc wszyscy czekają na wzrost. Zakładam, że lada dzień się rozpocznie. Mam nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia cena umocni się powyżej poziomu 1,0300.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. #982
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry. Dziś rozważam handel w przedziale 1,0000-1,0123. W rzeczywistości jest to wczorajsza zmienność ruchu. Obecnie ten kanał jest decydujący, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że umocnienie euro powyżej poziomu 1,0200 może w pewnym stopniu zlikwidować trend spadkowy. Otworzy to drogę do poziomu 1,0300, ale są to tylko moje przypuszczenia.



    Moje plany wyglądają następująco:
    - Dziś będę handlował wewnątrz kanału 1,0000-1,0123;
    - Wczoraj otworzyłem pozycję kupna. Zysk planuję zrealizować nieco powyżej poziomu oporu 1,0123;
    - Następną pozycję kupna otworzę powyżej poziomu 1,0267;
    - W przypadku sprzedaży pierwszym celem będzie poziom 0,9950.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  3. #983
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Wczoraj nie kupiłem pary, ale pozycje kupna na parze euro/dolar podczas sesji azjatyckiej osiągnęły próg rentowności, chociaż mogłem zamknąć pozycję ze 100-punktowym zyskiem. To wszystko przez chciwość.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  4. #984
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Cześć wszystkim!
    Para EUR/USD nadal próbuje spadać, ale sprawy niedźwiedziom nie układają się zbyt dobrze, więc albo przyspieszymy dziś spadek, albo odwrócimy się i ruszymy na północ, ponieważ strefa oporu, która na razie powstrzymuje wzrost, spadnie poniżej obecnego poziomu. Według mnie opór znajduje się na poziomie 1,0032 - 1,0054 i spadek będzie aktualny, dopóki para EUR/USD znajduje się poniżej niego. Jednak zamknięcie świecy na H4 powyżej poziomu 1,1054 doprowadzi do klasycznego odwrócenia, gdy cena osiągnie strefę zakupów na wykresie H1, a na H4 wrócimy do koperty na H4 na samym dole i tam będzie można rozpocząć wzrost. Najbliższym celem będzie poziom 1,0140. Jednak nadal uważam, że strefa 1,0032 - 1,0054 wytrzyma, a my z obecnego poziomu 1,0029 ruszymy w dół do wsparcia 0,9934 i dopiero stamtąd cena odwróci się i ruszy na północ.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  5. #985
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Buenos dias wszystkim!
    Wczoraj para po raz pierwszy od dłuższego czasu spadła poniżej poziomu 1,0000. Udało mi się zarobić na sprzedaży, ale nie kupiłem od 0,9950, chociaż można by było to zrobić. Dane techniczne wskazują na to, że dokładnie od poziomu 0,9950 para zaczęła rosnąć, a na poziomie 0,9950 przebiegała pochyła linia.
    Teraz para konsoliduje się powyżej poziomu 1,000 i jej perspektywy nie są jeszcze jasne, ale zdecydowanie nie planuję otwierać pozycji kupna. Istnieje możliwość ponownego spadku wraz z aktualizacją minimów, więc bykom radzę zachować ostrożność.
    Rozważę sprzedaż od poziomu 1,0060. Jeśli w ciągu dnia cena osiągnie ten poziom, chętnie otworzę sprzedaż zgodnie z trendem w oczekiwaniu na aktualizację minimów.
    Nie spodziewam się dziś znacznego wzrostu. Najprawdopodobniej para wzrośnie dopiero w przyszłym tygodniu, jeśli pomogą jej w tym decyzje EBC, a na razie wszystkie drogi prowadzą na południe.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  6. #986
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Ogólnie rzecz biorąc, na razie sytuacja jest wzrostowa, ale są dwa poziomy, jeden zaznaczyłem na ekranie, a drugi to tylko maksimum, które znajduje się w pobliżu. Jest więc szansa na wzrost.

    Oczywiście istnieje alternatywa: cena może spaść i uruchomić zlecenia nowych nabywców, którzy odebrali wczorajszy spadek poniżej poziomu parytetu jako fałszywe przebicie. Uważam, że teraz sytuacja jest bardziej niepewna niż np. przed uruchomieniem najbliższych zleceń stop loss pod jedynką.

    Kiedy wiesz, gdzie znajduje się duża liczba zleceń stop loss, łatwiej jest określić dalszy kierunek ruchu ceny. Jednak teraz szanse oceniłbym na 50/50. Ogólnie rzecz biorąc, może rozpocząć się trend boczny, który potrwa kilka tygodni, aby zwiększyć liczbę pozycji.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  7. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  8. #987
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Ogólnie rzecz biorąc, osiągnięcie poziomu parytetu nie było łatwe, ponieważ jest to poziom psychologiczny. Media przez kilka dni publikowały wiadomości o tym, że cena EUR/USD osiągnęła poziom parytetu. Wczoraj zwracałem uwagę na poziom wsparcia 0,9940-80 i rozważałem możliwość fałszywego przebicia tego poziomu i dalszego powrotu ceny powyżej poziomu parytetu. Obecnie sytuacja rozwija się zgodnie z tym scenariuszem. Uważam, że po konsolidacji, która teraz może nieco ustabilizować cenę i po zwiększeniu liczby pozycji w tym przedziale, który jest ograniczony do poziomów 0,9940-80 i 10120-10085, cena może powoli, lecz pewnie wzrosnąć, ale w ramach korekty.
    Pierwszy opór będzie znajdował się w przedziale od 1,0140-55 do 1,0205-20. Ciekaw jestem, w jaki sposób cena wejdzie do strefy i jak na to zareaguje. Jeśli tam się umocni, będzie miała duże szanse na osiągnięcie poziomów 1,0335-50 i 1,0375-1,0430.
    Cóż, na razie znajdujemy się w tym przedziale, nie można również wykluczyć przebicia w dół, więc należy pamiętać, że na dole może zostać osiągnięty poziom 0,9915-0,9740. Wcześniej wyraziłem opinię, że wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Spodziewałem się, że zajmie to więcej czasu, więc cena ma wszelkie szanse na ponowny spadek do tego przedziału.



    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  9. #988
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Byki utrzymują inicjatywę przechwyconą w piątek i to chyba najciekawsze. Wygląda na to, że tydzień rozpoczął się pod hasłem oczekiwanie na podwyżkę stóp przez Europejski Bank Centralny. A jednak na wykresie 4-godzinowym para jest wykupiona, a cenie trochę zabrakło do osiągnięcia poziomu 1,0148 i istnieje możliwość niewielkiej korekty po otwarciu sesji europejskiej. Jednocześnie w ciągu dnia cena może osiągnąć poziom 1,0148, ponadto oczekuję przebicia tego poziomu i kontynuacji wzrostu w celu osiągnięcia czerwonej linii trendu, gdzie możliwe są różne warianty rozwoju wydarzeń.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  10. #989
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    No cóż. Rozpoczął się nowy tydzień handlowy. W rzeczywistości nie obserwuje się dużych zmian. Pomimo trendu spadkowego (w handlu krótkoterminowym) postanowiłem dziś otworzyć pierwszą pozycję sprzedaży. Jak widzimy, cena znajduje się w wąskim przedziale 1,0075-1,0123. Pierwszą oznaką kontynuacji wzrostu będzie przebicie poziomu 1,0123 i umocnienie się powyżej niego. Otwiera to drogę do poziomu 1,0187. Jednak nie widzę czynników, które mogłyby doprowadzić do wzmocnienia europejskiej waluty. Otóż dzisiaj rozważam sprzedaż euro. Jeśli nic się nie zmieni, planuję zarobić na sprzedaży nieco powyżej poziomu wsparcia 1,0000 i 0,09952 (naszego lokalnego minimum).

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  11. #990
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Poziom 1,02 prawdopodobnie zostanie osiągnięty, ale trudno mi powiedzieć, co będzie dalej. Ja też nie liczę szczególnie na byki, trend spadkowy jest silny i kupujący zostali wyrzuceni, nie zauważyłem wsparcia na dole. Oznacza to, że byłoby dobrze, gdyby nastąpiła kolejna fala spadku przed rozpoczęciem trendu wzrostowego, aby potwierdzić obecność popytu w okolicy poziomu 1,0.
    W międzyczasie mamy tylko korektę.
    Patrząc na wskaźniki, możemy stwierdzić, że to byki mają dużo siły w ciągu dnia, więc cena nie będzie w stanie szybko wznowić spadek. Dlatego dzisiaj jestem za zakupami pary euro/dolar.
    Celem jest poziom 1,02, a dalej zobaczymy. Nie wykluczam również opcji, że dziś cena nigdzie nie ruszy, a po prostu zwiększy się liczba otwartych pozycji na poziomie 1,01, niezbędna do dalszego ruchu.



    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


Obserwuj ten temat (9)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •