Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
Strona 75 z 75 PierwszaPierwsza ... 2565737475
Wyświetlano od 741 do 742 z 742

Temat: Eur/usd

Forex Awatar dla ForexMaster
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 90 razy w 48 postach
    Cześć wszystkim!
    Sytuacja na parze EURUSD na razie rozwija się zgodnie z planem technicznym, ale na pewno tego się nie spodziewałem.
    Otóż chciałbym zobaczyć parę EURUSD w przedziale 1.1220-1.1250 przed danymi Fed, a po publikacji tych danych dobrze byłoby,
    gdyby cena umocniła się poniżej poziomu 1.1200, zebrała tam stopy i stamtąd rozpoczęła długoterminowy wzrost.
    Rynek spadł od poziomu 1.1300, mimo że wykazywał chęć wzrostu po posiedzeniu Fed. Tak więc kulminacja,
    gdy tłum sprzedaje i zostaje odwrócony na północ, jeszcze nie nadeszła, co oznacza, że para nadal spada, a teraz najbliższe dane,
    które mogą wywrzeć wpływ na parę i zapewnić wystarczającą płynność, to wysokość płac, która zostanie opublikowana w następny piątek,
    co oznacza, że ruch boczny i spadkowy będzie kontynuowany.
    Cóż, zgodnie z danymi technicznymi, naszym celem jest dzisiaj poziom 1.1196 i poziom 1.1227 jako granica wzrostu.
    Umocnienie powyżej lub poniżej jednego z tych poziomów poprzez zamknięcie świecy na H4, jest w stanie wywołać ruch na parze,
    w trakcie którego cena może pokonać 150 punktów mniej więcej w kierunku umocnienia. Jednak na razie nie mam otwartych pozycji na tej parze.
    Mam otwarte pozycje sprzedaży funta, który porusza się dwa razy wolniej niż euro.

Nazwa: image_5133619.jpg
Wyświetleń: 4

Rozmiar: 21.2 Kb

Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.

Forex Awatar dla ForexMaster
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 90 razy w 48 postach
    Witam wszystkich!
    Gratuluję wszystkim misiom zysków! Trend zaowocował zyskiem, co zostało ponownie potwierdzone, więc klasyczna analiza i zachowanie musiały przynieść owoce.
    Wczoraj przegapiłem handel na euro, handlowałem bardziej zrozumiałymi dla mnie instrumentami.
    Prawdopodobieństwo wzrostu jest niskie, więc nie widzę sensu sprzedawać, na obecnych poziomach priorytetem pozostaje sprzedaż pary.
    Mamy dług korekcyjny w okolicy poziomu 1.1255 i to wszystko. Cena może osiągnąć ten poziom w ramach korekty.
    Ale na tym poziomie oczywiście można będzie otworzyć pozycję sprzedaży, tam właśnie znajduje się nachylony opór.
    Kolejnym celem spadku jest wsparcie w okolicach obecnego minimum na poziomie 1.1185. Cena może tam spaść najbliższego dnia handlowego,
    a stamtąd para może odbić się i ruszyć w górę w ramach korekty. Nie radzę kupować parę . Mamy oczywisty trend niedźwiedzi,
    który może zyskać nowy impuls w przypadku przebicia poziomu 1.1185 w dół, a w takim przypadku para może spaść głębiej i odnowić
    wielomiesięczne minimum już w okolicach 1.1000 i poniżej.
    Czekam na aktywną sesję europejską. Opublikowane wczoraj wieczorem dane Fed prawdopodobnie będą miały na nią wpływ.

Nazwa: image_5133661.jpg
Wyświetleń: 4

Rozmiar: 17.1 Kb

Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.

Obserwuj ten temat (8)

Twoje uprawnienia