Co to jest:

Poniżej możesz odkryć mój EA Martingale Army. Zaprojektowałem go tak, aby mógł kontrolować zamówienia w terminalu MT4 przy użyciu olbrzymiej gamy metod. Funkcje obejmują breakevens, trailing stop, ustawianie / usuwanie dla take profit i stop loss oraz wiele warunków zamknięcia; dodatkowo możesz poinformować EA, którymi zamówieniami może zarządzać. Ten EA jest próbą pozbycia się małych skryptów do usuwania zamówień i tak dalej i po prostu umieść WSZYSTKIE te bzdury w jednym doskonałym pakiecie. Uważam, że ten EA musi być korzystny dla handlowców-przewodników, a dodatkowo może dodatkowo zwiększyć EA, które są skąpe w swoich funkcjach, chociaż nie mogę zapewnić, że będzie całkowicie dobrze dopasowany do wszystkich EA.

Nazwa: gridhero.jpg
Wyświetleń: 780

Rozmiar: 18.0 Kb

Jak tego użyć:

Zastosuj to do wykresu. Zlecenia, które może kontrolować, można modyfikować poprzez zmianę opcji „Określone”. Będzie obsługiwał trailing stop, breakevens lub zamykanie zleceń (zgodnie z ustaleniami użytkownika) dla niektórych zleceń, którymi może manipulować (również unikalnych przez użytkownika). Na przykład, jeśli Martingale Army EA ma prawo kontrolować wszystkie rozkazy i zezwolisz na trailing stop do 30, wszystkie rozkazy w twoim terminalu będą następowały po trailing stop 30. EA wydrukuje na ekranie, co jest dozwolone, więc powinno pomóc ci w ustaleniu, co robi. Każda okazja Armii Martingale może jedynie zachować pewną liczbę ustawień, wykluczając wywołanie konfliktów w jej wnętrzu.

Jeśli potrzebujesz wielu unikalnych funkcji administracyjnych do włączenia, być może będziesz musiał uruchomić inną okazję Armii Martingale, aby zrobić wszystko, co chcesz. Pamiętaj: chcesz przynajmniej jednego STANU, jednej AKCJI i jednego TYPU ZAMÓWIENIA.

Nazwa: ea-hedging-martingale-buy-sell-lot-multiplier-screen-4251.jpg
Wyświetleń: 537

Rozmiar: 38.9 Kb

8 Trailing Stop EA na MT4 do zarządzania swoimi transakcjami

Oto osiem kroczących EA, których możesz używać do zarządzania swoimi transakcjami tak dobrze, jak blokowanie zarobków w wartościowych transakcjach. Trailing stop loss jest niezbędną sekcją zarządzania szansami walutowymi, równie dobrze jak zarządzanie walutami. Czasami domyślna funkcja trailing quit platformy transakcyjnej MT4 bez wątpienia nie spełnia już wymagań dealera walutowego w sposób, w jaki musi ćwiczyć trailing, rezygnując ze swoich transakcji. Kto wie, możesz być w toalecie lub rozmawiać przez telefon z kumplem, z którym nie rozmawiałeś przez bardzo długi czas i masz wartościową zmianę na spacery, a nawet gdy jesteś z dala od ekranu, rynek może zrobić drastyczny krzyż w opozycji do Twojej wymiany, a co gorsza, nie zablokowałeś teraz żadnego zysku. W tym miejscu przydają się doradcy specjaliści ds. Zaprzestania. Oto lista ośmiu końcowych końcówek.

1. Doradca specjalistyczny e-Trailing.mq4

Jak działa ten Trailing Stop EA MT4
• Działa na jednym wykresie na raz, jeśli masz otwarte transakcje na jedynych w swoim rodzaju wykresach, które chcesz przesłać do każdego wykresu
• Tworzy skomputeryzowany koniec końcowy dla wszystkich transakcji, które są otwarte lub zostaną otwarte w przyszłości.

Parametry:


Nazwa: 248016080.png
Wyświetleń: 517

Rozmiar: 3.5 Kb

• Wszystkie pozycje
Końcówka końcowa jest używana dla wszystkich pozycji

• Śledzenie zysków
Jeśli „prawda”, powoduje zaprzestanie trailingu tak szybko, jak zmiana zaczyna się ewoluować, generując dochód i chroniąc (blokuje zyski), a jeśli jest „fałszywa”, to po otwarciu nowej roli aktywuje się trailing.

• TrailingStop
Oznacza to pomiar końca końcowego w pipsach

• TrailingStep
To jest etap trailing stop

• UseSound
Możliwość używania dźwięków lub nie.

• NameFileSound
Identyfikator pliku sould

2. Martingale_Army_EA_V1.51.ex4-Expert Advisor

Jak działa ten Trailing Stop EA?


Nazwa: 1426703347.jpg
Wyświetleń: 539

Rozmiar: 19.5 Kb

• jeśli wolisz ćwiczyć prognozy rentowności, trailing stop, stawianie i eliminowanie przychodu take i end strat oraz zakres warunków wstępnych do zamykania transakcji, ten specjalistyczny przewodnik jest do tego odpowiedni.
• Ten specjalistyczny konsultant wydrukuje na wyświetlaczu, co pozwolił, co pomoże ci określić, co robi.
• Dodatkowo chcesz poświęcić trochę więcej czasu na dokładne przestudiowanie, jak go używać.
3. Tight_Trailing-Stops.mq4 Expert Advisor

Jak działa ten specjalistyczny doradca Trailing Stop

• Ten profesjonalny konsultant naprawdę ściśle przestrzega kolejności wstrzymywania strat i kroczących stopów.
• Dodatkowo możesz mieć trudności z korzystaniem z tego profesjonalnego konsultanta w przypadku niektórych brokerów walutowych.

Parametry:

• Jeśli ustawisz „UseTightStop” na true, ustawi to trailing stop
• * „TrailingAct” to różnorodność pipsów, które ustawiłeś, aby rozpocząć trailing cease zaczyna się ślizgać. Na przykład, jeśli faworyzujesz trailing, przestajesz odliczać, gdy wymiana osiągnie 15 pipsów dochodu, ustaw TrailingAct na 15.
• „TrailingStep” to ilość w pipsach, którą preferujesz, aby trailing przestał być ścieżką.
4. BreakEvenExpert_v1.mq4 Expert Advisor

Jak działa ten Trailing Stop EA

• Ten specjalistyczny konsultant ds. Marketingu jest bardzo dobry… to, co robi, to zrównanie utraty strat z rentownością po osiągnięciu „x” ilości pipsów w zarobkach.
• W powyższym rodzicu pamiętaj, że „Breakeven = 30” to łatwa możliwość, że ten profesjonalny konsultant marketingowy przekroczy twoją stopę strat do progu rentowności, gdy tylko osiągniesz 30 pipsów zarobków.

5. TrailingStop.mq4-ekspert doradca

Nazwa: 1965836699.jpg
Wyświetleń: 537

Rozmiar: 18.1 Kb

Jak działa ten doradca ekspercki mt4 Trailing Stop


• To trailing stop ea modyfikuje trailing end loss na wszystkich otwartych transakcjach, które są zyskami na obecnym rachunku oraz na wykresach, z którymi jest połączony.
• Dodatkowo zamyka wszystkie transakcje i może dodatkowo przyjmować określone zyski, gdy pełne konto handlowe jest zyskowne.

6. EMATrailingStop_v1.4.mq4 Expert Advisor

Jak działa ten doradca ekspercki mt4 Trailing Stop


• Sposób działania tego końcowego zatrzymania ea polega na użyciu końcowego zakończenia opartego całkowicie na wykładniczej średniej przenoszącej.
• Więc ustawiłeś „Okres EMA” na trzynaście umiejętności, które wykorzystają trzynaście EMA do ścieżki rezygnacji z twoich transakcji.
• Jeśli ustawisz „TrailAllSymbols” na „true”, będzie on wyznaczał ścieżkę dla wszystkich par walutowych, a nie tylko pary, z którą jest połączony na wykresie.
• „CloseWhenProfit”… ustawiasz ten parametr, aby rozpocząć śledzenie sumy całego dochodu uzyskanego ze wszystkich otwartych transakcji, więc gdy osiągnie ustaloną przez Ciebie cenę, wszystkie transakcje zostaną zamknięte.
• Jeśli ustawisz „TrailOnlyInProfit” na „prawda”, spowoduje to zaprzestanie sprzedaży wyłącznie dla tych transakcji, które przynoszą zysk. Jeśli „fałsz”, będzie śledził wszystkie transakcje.
• Łatwa umiejętność „EMAShift” słupek EMA, który jest używany jako trailing stop. Jeśli ustawione na zero (0), zrobi to po każdym tiku słupka ema.
• Za pomocą „magicNumber.from” i „magicNumbe.to you” kontroluje, które liczby mają być śledzone. Magiczne, szeroka różnorodność zero są zwykle przeznaczone do handlu prowadzącego, którego pojemność, jeśli zdecydujesz się umieścić 0, ten ea ujawni i handluje przewodnikami wraz z wybranymi magicznymi liczbami.

7. TrailingWithPartialClose.mq4 Expert Advisor

Jak działa ten Trailing Stop Forex Expert Advisor


• Jeśli szukasz profesjonalnego przewodnika po zakończeniu pracy, który zamyka częściowe pozycje po osiągnięciu każdego celu, to jest to ten jedyny.
• Istnieje 6 jedynych w swoim rodzaju rodzajów trailingowych przystanków, które można tu zaobserwować.
• Najlepszym wyborem jest załadowanie go i granie z nim na koncie demo do kupna i sprzedaży oraz ustalenie tego, ponieważ ma on dość dużo parametrów.