Wiadomości z rynku Forex - Strona 3
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Strona 3 z 6 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 5 ... OstatniaOstatnia
Wyświetlano od 21 do 30 z 51

Temat: Wiadomości z rynku Forex

  1. #21
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Funt/Dolar.

    Funt wczoraj przerysował wczorajszy szczyt globalnego trendu. Prawie 150 punktów wzrostu. Ostatnio nic się nie zmieniło pod względem trendu. Moim zdaniem, po silnym wzroście cen, potencjał do dalszego wzrostu jest nadal utrzymywany. Moim zdaniem należy preferować taktyki zgodne z trendem. Lub sygnały dla dowolnych systemów handlowych. Chociaż ryzyko i punkty wejścia to sprawa osobista. Każdy sam decyduje, jak i ile.


    Nazwa: 11.jpg
Wyświetleń: 118

Rozmiar: 60.6 Kb

    Biorąc pod uwagę tak dobry ruch w górę, uważam za najlepszą opcję wejście w kierunku ruchu ceny. Wejście od góry jest najrozsądniejszą opcją i moim zdaniem lepiej poczekać na korektę. W tym celu używam poziomów zniesień Fibonacciego 38,20 i 50,00. Ograniczenie strat tuż poniżej 61,80. Jeśli ruch będzie kontynuowany bez planowanej korekty, to Fibonacci zostanie przeciągnięty wzdłuż odnowionych szczytów. Podczas gdy cena odnawia swoje maksima i nie chce dokonywać korekty. Lepiej poczekać. W końcu rynek nigdzie nie zniknie.


    Nazwa: 22.jpg
Wyświetleń: 70

Rozmiar: 74.4 Kb


    Przypominam, że punkty wejścia dla zniesień Fibonacciego 38,20 i 50,00 są wykorzystywane w handlu. Ograniczenie strat powyżej poziomu 61,80. W tej konkretnej sytuacji 38,20 (1,3870), 50,00 (1,3840). Stop loss 1.3770. Docelowy zysk to 1,3980.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. #22
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Dzień dobry.
    Para GBPUSD wykres 15-minutowy.
    Funt wciąż rośnie, potwierdza to piątkowy handel. Dzisiejszy levels jest ponownie publikowany bez obowiązkowej strefy, bez określenia nastroju dnia handlowego. Bilans dzisiejszy i bilans z piątku są prawie na tym samym poziomie, co sugeruje, że raczej nie pójdziemy wyżej (ale w przypadku z funtem wszystko może się zdarzyć). Widzimy też zawężenie kanału opcji. W bilansie dnia powstał krótki sygnał (spodziewałem się w piątek).
    Jak wskazuje system handlowy Cryptex, sytuacja nadal jest korzystna dla sprzedaży. Wzmacniacz jest niebieski, filtr 1.3 zmienił kolor na zielony (ryzykowna opcja). Dzisiejszy krótki sygnały jest drugi na tym wskaźniku.
    Para GBPUSD wykres 1-minutowy.


    Nazwa: фунт руно1.jpg
Wyświetleń: 115

Rozmiar: 65.4 Kb

    System handlowy runo-st wskazuje na długie pozycje. Wszystkie filtry są niebieskie.
    Biorąc pod uwagę powyższe, możemy założyć sprzedaż z dzisiejszego bilansu (po ponownym teście bilansu oczekujący limit sprzedaży wynosi 1,4039). Ze stopem znajdującym się powyżej dzisiejszego szczytu. Cel znajduje się na dolnej granicy kanału opcji na poziomie 1,3986. Drugim celem jest przebity bilans z 18.02.21 na poziomie 1.3890. Jeśli wskaźnik uno-r wskaże na zakupy, anuluję te działania i będę wchodził w zakupy za pomocą systemu handlu runo-st.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  3. #23
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Dzień dobry.
    Para GBPUSD wykres 15-minutowy.

    Funt chce ruszyć na północ i ciągle rośnie. I towarzyszą temu odpowiednie wskaźniki.
    Pogadamy o levels. Na Levels po dwudniowym braku pojawiła się strefa obowiązkowa. A dzięki swojej lokalizacji zachęca do kupna funta i znajduje się poniżej ceny. Być może zobaczymy korektę pary GBPUSD w dół do strefy obowiązkowej w przedziale 1,4016/1,3976. A od strefy obowiązkowej ruszy w górę do bilansu dnia 1,4058 i ewentualnie do górnej granicy kanału opcji 1,4133. Ale fakt, że bilans dnia znajduje się pomiędzy strefą obowiązkową a ceną pary GBPUSD może uniemożliwić jej ruch do strefy obowiązkowej. Obserwacje pokazują, że ​​po braku obowiązkowych stref na wskaźniku levels nie jest konieczne, by cena znajdowała się w pierwszej obowiązkowej strefie. To trochę zagmatwane.
    Para GBPUSD wykres 15-minutowy.

    Zgodnie z systemem handlowym Cryptex, wskaźniki są nadal krótkie (w przeciwieństwie do wskaźnika levels i filtrów run-st). Wzmacniacz niebieski, filtr 1,3 zielony, górna pozycja (opcja agresywna). W przypadku wystąpienia krótkich sygnałów możliwe są krótkoterminowe cofnięcia.
    Para GBPUSD wykres 1-minutowy.



    Nazwa: фунтруно.jpg
Wyświetleń: 82

Rozmiar: 20.2 Kb

    Zgodnie z systemem handlowym runo-st zalecana jest kontynuacja długich pozycji. Wszystkie filtry są niebieskie. Po powstaniu niebieskiego sygnału uno-r wejdę w zakupy, a dokładniej, zrobi to za mnie robot-doradca.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  4. #24
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Funt zorganizował promocję „złap szczyt i otrzymaj mnóstwo szczytów w prezencie”, a ja dałem się na to nabrać.
    Funt_N1 Do ostatecznego przebicia klina pozostało około 50 p. Diver na Н4 i H1 jest po prostu okropny, a już zabrakło mi fal (nie mam pojęcia, jak można dalej rosnąć). Żeby mówić o możliwym rozpoczęciu spadku, trzeba najpierw przebić się przez wczorajsze dno, a na razie to stoi pod znakiem zapytania.

    Nazwa: 33.jpg
Wyświetleń: 107

Rozmiar: 61.6 Kb

    Funt_М15 We wczorajszym wzroście znowu trójka. Mogą tylko przebić wczorajsze dno, bez czego jest za wcześnie, aby mówić o odwróceniu.


    Nazwa: 44.jpg
Wyświetleń: 80

Rozmiar: 56.2 Kb



    EuroFunt_Н1 rysuje kolejny klin, mam nadzieję, że przynajmniej tym razem będzie ostateczny.

    Nazwa: 55.jpg
Wyświetleń: 82

Rozmiar: 46.7 Kb


    FuntJen_Н1 po klinie następuje nieśmiała próba korekty i dziś należy to potwierdzić.
    Nazwa: 66.jpg
Wyświetleń: 76

Rozmiar: 48.5 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  5. #25
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Dzień dobry.
    Para GBPUSD wykres 15-minutowy.

    Levels funta dzisiaj nie ma obowiązkowej strefy, nie określając dla nas nastroju dnia handlowego. Kanał opcji przesunął się wyżej w porównaniu do wczoraj. Co powoduje kontynuację wzrost. Wczoraj cena odpracowała bilans dnia, co uformowało dla nas formację środa w środę. Formacja sugeruje dobry, długi ruch (prawdopodobnie po cofnięciu). Ale fakt, że jesteśmy na szczycie, wydaje się niepokojący.
    W systemie handlowym Cryptex filtr 1.3 jest żółty, co mówi o priorytecie sprzedaży.
    Para GBPUSD wykres 1-minutowy.

    Nazwa: 111.jpg
Wyświetleń: 92

Rozmiar: 71.1 Kb

    W systemie handlowym Cryptex wystąpił sygnał kupna. Na niebieskim wskaźniku H4 i 1440 wystąpił sygnał kupna wskaźnika uno-r. Robot w systemie runo-st GBPUSD złapał sygnał, otwierając trzy zlecenia kupna. Zmiana filtra H4 spowodowała zamknięcie transakcji. Robot dokładnie to zrobił. Mamy łącznie: -37 punktów x3 zlecenia równa się -111 punktów. Warto zauważyć, że dalszy ruch kursu GBPUSD może pozwolić na zamknięcie na poziomie zerowym. Ale widzimy to już w historii. W międzyczasie, zgodnie z systemem handlowym runo-st, mam systemowy minus. Zobaczymy co będzie dalej.
    Tygodniowy wykres GBPUSD.


    Nazwa: 222.jpg
Wyświetleń: 106

Rozmiar: 62.0 Kb


    Cóż, na tygodniowym wykresie na parze funt/dolar zbliżamy się (lub już to zrobiliśmy) do silnego poziomu oporu. Czy nastąpi odbicie od niego? Fałszywe przebicie i ruch w dół? Albo przebicie i konsolidacja nad nim? Okazuje się, że cena pary GBPUSD najprawdopodobniej dojdzie do poziomu 1,4375 (najwygodniej jest ukryć za nim zlecenia stop loss sprzedających), aby je usunąć. Zobaczymy, co będzie dalej, ale na dziś nie mam pomysłów na handel.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  6. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  7. #26
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Dzień dobry.
    Para GBPUSD wykres 15-minutowy.
    Levels na funcie wskazuje na sprzedaż, cena znajduje się poniżej obowiązkowej strefy. Prawdopodobnie zobaczymy możliwy ruch w górę pary GBPUSD w kierunku strefy obowiązkowej, do przedziału 1,4108/1,4084. Od strefy obowiązkowej możemy obserwować kontynuację spadku cen do dolnej granicy kanału opcyjnego 1.3993. Ponadto, w momencie pisania tego postu wystąpił sygnał zakupu fat.
    Para GBPUSD wykres 1-minutowy.


    Nazwa: фунт руно.jpg
Wyświetleń: 89

Rozmiar: 86.0 Kb

    Zgodnie z systemem handlowym robot runo-st wczoraj rozczarował, przynosząc kolejny dobry minus 50 punktów. 50 punktów x3 zlecenia to minus 150 punktów. Drugi minus z rzędu, na razie go wyłączyłem. Trzeba to przemyśleć. Cóż, zgodnie z systemem handlowym runo-st, wszystkie filtry są krótkie i czerwone. Skrajny sygnał wskaźnika uno-r jest krótki.
    Do tej pory para GBPUSD złożyła oczekujące zlecenie sprzedaży od dolnej granicy strefy obowiązkowej 1.4085. Stop loss ustawiłem poza bilansem dnia 1,4126. A możliwy take profit na dolnej granicy kanału opcji 1,3993.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  8. #27
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Euro i funt dziś dobrze wyglądają w sprzedaży z górnej granicy tygodnia.
    Załącznik 1034
    Co więcej, funt wygląda też całkiem nieźle w zakupach z poziomu 1.38090.

    Załącznik 1035
    Jeśli chodzi o dolara australijskiego, bilans dnia na poziomie 0,7750 nie został odpracowany. Granica tygodnia: góra - 0,79024, dół - 0,75908.
    Sytuacja tutaj nie jest zbyt jasna. Z jednej strony mamy sprzedaż z dwóch kontraktów z poziomów 0,78037 i 0,78305, ale bardzo niepokoi fakt,
    że granica tygodnia została wyrzucona dość daleko do poziomu miesiąca.

    Załącznik 1036
    W przypadku dolara kanadyjskiego bilans dnia wynosi 1,25005. Granica tygodnia: góra - 1,26666, dół - 1,23718.
    Chciałbym zobaczyć korektę do 1.24004 lub nawet do 1.23718 dla nowych zakupów.

    Załącznik 1037
    W przypadku jena japońskiego bilans dnia wyniósł 108,802. Granica tygodnia: góra - 110,296, dół - 108,080.
    Zakup z przedziału 108.080 - 107.800 wygląda bardzo dobrze.

    Załącznik 1038
    W przypadku franka szwajcarskiego bilans dnia wynosi 0,92935. Granica tygodnia: góra - 0,93189 (pokrywa się z poziomem miesięcznym), dół - 0,92243.
    Sprzedaż z obecnych pozycji wygląda bardzo dobrze, ale tutaj lepiej poczekać na dane z Europy.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  9. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    q1q1 (28.05.2021)

  10. #28
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Kanada_Н1 bez zmian i obydwie opcje są aktualne, choć mam jeszcze wątpliwości co do spadku i chcę widzieć overhigh na niebieskiej.
    Generalnie wszystko zależy od wysokości wzrostu.

    Nazwa: USDCADH1 (3).jpg
Wyświetleń: 49

Rozmiar: 20.1 Kb

    Aussie_Н1 Na razie poziom 0.7427 nie został przebity, priorytetem pozostaje ostatni overlow. Może teraz rysujemy falę 2ofC.
    Nazwa: AUDUSDH1 (1).jpg
Wyświetleń: 51

Rozmiar: 19.9 Kb

    Kiwi_Н1 Nie ma oznak ruchu w górę, ale w przypadku ruchu w dół, widzę dwie piątki. Nadal prowadzę końcową [Z] falę w dół (ewentualnie bez overlow).
    Nie polecam handlować na spadki, ale przy zakupach potrzebne jest zakończenie aktualnej formacji.

    Nazwa: NZDUSDH1.jpg
Wyświetleń: 50

Rozmiar: 20.1 Kb

    #Bitcoin_H1 Na bitcoinie nie podoba mi się mała [C2] niebieska, ale po niej był impuls, a więc seria fal jest nadal priorytetem. Wszystko wskazuje na szybkie rozszerzenie.
    Nazwa: #BitcoinH1.jpg
Wyświetleń: 47

Rozmiar: 19.6 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  11. #29
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Nazwa: image_4660556.jpg
Wyświetleń: 46

Rozmiar: 19.2 Kb

    Trend zdecydowanie nie jest skrajnościami wzrostowymi/spadkowymi, a już na pewno nie jest ukośną linią.
    Uważam, że dalszy spadek notowań pary USDCHF będzie kontynuowany, przynajmniej do czasu nagromadzenia w okolicach poziomu 0,9075.
    Handel głównymi walutami nie jest zalecany. Dlatego kupowałem złoto. Na początku wyrzuciło mnie zleceniem stop,
    ale ponownie wszedłem i złapałem ruch, wszystko było bardzo dobrze :)

    Nazwa: image_4660557.jpg
Wyświetleń: 48

Rozmiar: 14.7 Kb

    W piątek przed występem Powella musiałem chwilowo zamknąć zlecenie stop i ręcznie kontrolować transakcję,
    w takich momentach często mamy wahania. Nie udało się bez nich obejść, a w piątek najpierw obniżyli cenę, a potem wzrosły – klasyka.
    Gdybym zostawił stop, i tak zostałby wyrzucony.
    Skoro piątek już za nami, planuję przetestować poziom 1830.00, od niego dobrze będzie wyglądać sprzedaż.
    Ale będę od razu sprzedawał, myślę, że cena za jakiś czas będzie się kręcić w pobliżu oporu.

    Nazwa: image_4660701.jpg
Wyświetleń: 48

Rozmiar: 19.3 Kb

    I nadal trzymam zakupy na funcie, tutaj cena nie osiągnęła jeszcze poziomu 1,3800.
    Funt, w przeciwieństwie do złota, może oczywiście zacząć się popisywać, ponieważ cena została już wykupiona, ale myślę,
    że byki osiągną poziom 1,3800. W kalendarzu ekonomicznym nie ma dużych wiadomości, a funt jest takim instrumentem,
    że jeśli wybierze kierunek, może poruszać się w tym kierunku bardzo pewnie. Wydaje się, że Azjaci próbują go teraz spowolnić, ale wciąż ma potencjał wzrostu.

    Nazwa: image_4660702.jpg
Wyświetleń: 45

Rozmiar: 18.4 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  12. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  13. #30
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 934 razy w 682 postach
    Wtorek okazał się dniem realizacji zysku: 3/4 zakupów na dolarze australijskim (+200 punktów,
    stop na poziomie 30) i 1/2 zakupów na euro (+150 punktów, stop na poziomie 30).
    Nie zrealizowałem jeszcze zysku na funcie, ponieważ tutaj pierwotnie był planowany największy ruch,
    ponieważ wciąż nie osiągnęliśmy poziomu 1,38894. To nie jest tak źle, jeśli wszystko tutaj kończy się na progu rentowności.
    Dziś nie mamy wiadomości o funcie. Czekamy na czwartek i rozważamy nowy tydzień. Bilans dnia na poziomie 1,37725 nie został odpracowany.
    Dolar australijski osiągnął minimalny cel, zbliżając się do obecnego bilansu kontraktu.
    Według raportów nie mamy żadnych zmian, zostawiłem część zakupów do 0,7650.
    Tutaj najprawdopodobniej również nastąpi cofnięcie. Bilans dnia na poziomie 0,72981 nie został odpracowany.

    Nazwa: image_4666029.jpg
Wyświetleń: 45

Rozmiar: 20.0 Kb

    Złoto wczoraj całkiem nieźle odpracowało granicę tygodnia na górze, ale nie otwierałem pozycje sprzedaży,
    ponieważ wciąż czekam na zakupy z poziomów miesięcznych. Nie znaczy nie. Bilans dnia na poziomie 1810 został odpracowany.

    Nazwa: image_4666063.jpg
Wyświetleń: 47

Rozmiar: 17.6 Kb

    Jeśli chodzi o euro, nie wykluczam tutaj osiągnięcia górnej granicy ze środy, gdzie radzę sprzedawać.
    Nawet biorąc pod uwagę częściową realizację zakupów i sprzedaży, lot sprzedaży jest 2 razy mniejszy niż lot kupna.

    Nazwa: image_4666066.jpg
Wyświetleń: 44

Rozmiar: 20.3 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


Obserwuj ten temat (1)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •