Zrozumieć portfel Blockchain

Portfele elektroniczne umożliwiają przechowywanie kryptowalut przez osoby fizyczne. W przypadku portfela Blockchain, dwóch kryptowalut: bitcoin i ether, użytkownicy mogą zarządzać swoimi saldami. Utworzenie e-portfela za pomocą portfela Blockchain Wallet jest bezpłatne, a proces konfiguracji konta odbywa się online. Osoby fizyczne muszą podać adres e-mail i hasło, które będą używane do zarządzania kontem, a system wyśle automatyczną wiadomość e-mail z prośbą o weryfikację konta. Po utworzeniu portfela użytkownik otrzymuje identyfikator portfela, który jest unikalnym identyfikatorem podobnym do numeru konta bankowego. Logując się na stronie Blockchain lub pobierając i uzyskując dostęp do aplikacji mobilnej, posiadacze portfeli mogą uzyskać dostęp do swojego e-portfela. Interfejs użytkownika portfela Blockchain przedstawia najnowsze saldo portfela zarówno dla tokenów bitcoin, jak i tokenów ethernetowych, a także wskazuje najnowsze zakupy konsumenta. Użytkownicy klikną również saldo kryptowaluty, a kwota środków w walucie użytkownika lub walucie lokalnej zostanie wyświetlona.

Proces płatności portfela Blockchain

Użytkownicy mogą wysłać prośbę o określoną sumę bitcoinów lub eteru do innego użytkownika, a urządzenie wygeneruje unikalny adres, który można przesłać stronie trzeciej lub w skrócie przetłumaczyć na kod szybkiej odpowiedzi lub kod QR. Kod QR jest identyczny z kodem kreskowym, który zawiera dane finansowe, a komputer cyfrowy może to zinterpretować. Za każdym razem, gdy użytkownik przesyła żądanie, tworzony jest unikalny adres. Kiedy ktoś poda im charakterystyczny adres, użytkownicy mogą przesyłać bitcoiny lub eter. System wysyłania i odbierania jest bliski wysyłania lub odbierania środków za pośrednictwem PayPal, ale zamiast tego wykorzystuje kryptowalutę. PayPal to usługa płatności online, która umożliwia dokonywanie transakcji online za pośrednictwem usług finansowych między konsumentami a ich kontami i kartami kredytowymi. Użytkownicy mogą również zamienić bitcoiny na eter (lub odwrotnie). Użytkownicy otrzymają kalkulację pokazującą, ile zarobią na podstawie istniejącego kursu wymiany, z kursem różniącym się w zależności od tego, ile czasu zajmie użytkownikowi ukończenie kursu. W portfelu przelewy nie pojawiają się natychmiast, ponieważ połączenie transakcji z łańcuchem bloków każdej waluty wymaga trochę czasu. Za pośrednictwem interfejsu użytkownika użytkownicy mogą również kupować lub sprzedawać bitcoiny, przy czym ta usługa jest obsługiwana przez partnera giełdowego, takiego jak Coinify lub SFOX. Obiecuje kursy wymiany przez krótki czas. Klient musi albo przekazać pieniądze z depozytu, albo mieć możliwość skorzystania z karty kredytowej lub debetowej do dokonania płatności.

Nazwa: maxresdefault.jpg
Wyświetleń: 271

Rozmiar: 65.4 Kb

Opłaty za portfel Blockchain

W przypadku transakcji pieniężnych może zostać naliczona niewielka opłata manipulacyjna (np. 0,25 procent), a wyemitowanie bitcoinów może zająć wiele dni. Korzystanie z karty kredytowej lub debetowej umożliwia natychmiastowy dostęp do kryptowaluty, jednak naliczana jest większa opłata manipulacyjna (np. 3%). Nie wszystkie witryny zapewniają możliwości zakupów i sprzedaży. Należy jednak pamiętać, że portfel Blockchain wykorzystuje mechanizm zwany dynamicznymi płatnościami, co oznacza, że koszt każdej transakcji będzie różny w zależności od wielu zmiennych. Skala opłaty wpłynie niekorzystnie zarówno na wielkość transakcji, jak i na ograniczenia sieci w momencie transakcji. Tylko tyle transakcji może być przetwarzanych przez komputery o dużej mocy zwane górnikami wewnątrz bloku. Zwykle górnicy najpierw przetwarzają transakcje, które mają największe płatności, ponieważ jest to dla nich korzystne finansowo. Portfel Blockchain zapewnia preferencyjną stopę procentową, która potencjalnie będzie kontynuowana w ciągu godziny. Istnieje nawet stawka dzienna, która jest niższa, ale prawdopodobnie zajmie więcej niż godzinę na sfinalizowanie transakcji. Opłaty mogą być również dostosowane przez osobę fizyczną. Jednak przeniesienie lub umowa może zostać odroczona lub odmówiona, jeśli konsument ustali zbyt niską opłatę.

Bezpieczeństwo portfela Blockchain

Portfel blockchain to portfel kryptowalut, który pomaga użytkownikom obsługiwać różne formy kryptowalut - na przykład Bitcoin lub Ethereum. Portfel z blockchainem pozwala każdemu szybko wymieniać pieniądze. Transakcje są bezpieczne, ponieważ są podpisywane kryptograficznie. Portfel jest dostępny z przeglądarek internetowych, w tym podręcznych, chroniąc w ten sposób prywatność i identyfikację konsumentów. W ten sposób portfel blockchain oferuje wszystkie funkcje wymagane do bezpiecznego transferu i wymiany środków między różnymi stronami.

Jest naprawdę blisko wysłania lub otrzymania pieniędzy za pośrednictwem PayPal lub innego portalu używanego obecnie, z wyjątkiem tego, że teraz używasz kryptowaluty. Przykłady portfeli kryptowalut obejmują portfel papierowy Electrum, Blockchain.info, Jaxx, Mycelium, Samurai i Bitcoin. O wiele więcej koncentruje się na preferencjach i wymaganej ochronie.

Nazwa: blockchain_bitcoin_circuitry_global-100745937-large.jpg
Wyświetleń: 214

Rozmiar: 101.6 Kb

Na sprzedaż portfel kryptowalut przechowuje zarówno klucze prywatne, jak i publiczne. Portfel łączy się z kilkoma Blockchainami, aby zweryfikować transakcję, umożliwiając użytkownikom zakup jednej lub więcej kryptowalut lub ich sprzedaż. Ale co dokładnie dzieje się w kontekście, który pozwala na bezpieczną transakcję kryptowalutową? Przejdźmy przez sprawę.
• Zanim przejdziemy do tego, jak funkcjonują portfele kryptowalut, wyjaśnijmy ideę kluczy publicznych i prywatnych przechowywanych do transakcji na Blockchain. Te klucze to nieidentyczne pary o dużej liczbie, z których jeden klucz (klucz publiczny) może być wymieniany z kimkolwiek, a inny klucz jest ukryty (klucz prywatny). Te klucze działają bardzo podobnie do idei blokady i klucza-zamka (klucz prywatny) i klucza (klucz publiczny). Niezależnie od tego, ilu innych ma klucze, odniosą korzyści tylko wtedy, gdy zostanie zwolniony właściwy zamek, tj. Klucz prywatny zostanie odpowiednio połączony z kluczem publicznym.

• Możesz zobaczyć, co zostało w szafce, dopóki jej nie otworzysz. Podobnie konsumenci zobaczą własność swoich właściwości cyfrowych (bitcoiny, tokeny ICO itp.) W swoim portfelu, gdy pasują klucze publiczny i prywatny użyty przy zakupie.
Przykład: Claim, Bitcoin lub inna cyfrowa waluta została wysłana do Ciebie. W ten sposób nadawca przenosi własność waluty na adres Twojego portfela Blockchain. Teraz klucz prywatny w portfelu powinien pasować do podpisu cyfrowego, do którego przydzielone są pieniądze, abyś mógł zainwestować określone monety. Saldo Twojego portfela poprawiłoby się, gdyby wszystkie klucze pasowały. W tej fazie nie ma wymiany pieniędzy, ale transakcja jest dokonywana, rejestrowana na Blockchain, a następnie korekty są odzwierciedlane w portfelu.

Portfele elektroniczne umożliwiają zdeponowanie kryptowalut przez osoby fizyczne. Dzięki portfelowi Blockchain użytkownicy mogą obsługiwać swoje dwa saldo kryptowalut: bitcoin i eter. Zbudowanie portfela elektronicznego za pomocą platformy Blockchain jest łatwe, a faza tworzenia konta jest zakończona online. Osoby fizyczne muszą mieć adres e-mail i hasło, które będą używane do przetwarzania tożsamości, a urządzenie może automatycznie wysłać wiadomość e-mail z żądaniem potwierdzenia tożsamości.

Po opracowaniu portfela klient otrzymuje identyfikator portfela, który jest unikalnym identyfikatorem odpowiadającym numerowi konta bankowego. Posiadacze portfeli mogą kontrolować swój e-portfel, logując się do platformy Blockchain lub instalując aplikację na smartfona i przeglądając ją.

Aplikacja Blockchain Wallet pokazuje istniejące saldo portfela dla tokenów bitcoin i ether, a także pokazuje nowe zakupy dokonane przez konsumenta. Użytkownicy mogą również naciskać na saldo kryptowaluty, a kwota środków byłaby widoczna w fiat użytkownika lub lokalnej walucie.

Dzięki ich wielu postępom w stosunku do standardowych walut fiducjarnych, kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, stają się coraz bardziej powszechne. Jeśli zdecydujesz się użyć niektórych z tych kryptowalut opartych na łańcuchu blokowym, musisz dowiedzieć się, jak działają portfele blockchain.

Nazwa: CreateYourWallet.jpg
Wyświetleń: 209

Rozmiar: 12.2 Kb

Artykuł omawia, czym jest portfel blockchain, uzasadnia korzystanie z portfela blockchain i definiuje liczne formy portfeli typu blockchain. Zawiera również samouczek dotyczący wykorzystania portfeli w łańcuchu bloków.

Dlaczego warto korzystać z portfela dla Blockchain?

Tradycyjne struktury bankowe napotykają różne problemy związane z dokonywaniem pewnych transakcji. Transakcje są zawsze powolne w jednej kwestii. Na przykład każda wymiana, podobnie jak pożyczka, musi odbywać się za pośrednictwem pośrednika, co oznacza główny punkt niepowodzenia. Są też problemy z utrzymaniem śledzenia zarówno kont, jak i sald; zapisy mogą być zagrożone, zniekształcone, a nawet naruszone przez różne sieci, które zarządzają kontami i saldami. Portfele Blockchain łagodzą te wyzwania lub je usuwają.