Gbp/usd - Strona 12
Forum Forex w Polsce | Społeczność Forex
Forum Forex w Polsce
Społeczność Forex
    &lsaquo
    &rsaquo
Strona 12 z 21 PierwszaPierwsza ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniaOstatnia
Wyświetlano od 111 do 120 z 210

Temat: Gbp/usd

  1. #111
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Na funcie został odpracowany bilans dnia na poziomie 1,38449.
    Granica miesiąca: dół - 1.37244, góra - 1.41641. Granica tygodnia: dół – 1.37630, góra – 1.41490.
    Z jednej strony, dopóki cena nie odpracuje szczytu, chciałbym, aby cena spadła do przedziału kupna 1.3760-1.3780,
    gdzie można będzie otwierać pozycje. Z drugiej strony chciałbym jak najszybciej odpracować te same szczyty.
    Dla tych, którzy chcą sprzedawać: mocny poziom 1,3907, ale poniżej poziomu 1,3930 nie sprzedawałbym.

    Nazwa: image_4772377.jpg
Wyświetleń: 211

Rozmiar: 19.4 Kb

    Na dolarze australijskim bilans dnia na poziomie 0,73664 został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół – 0,70924, góra – 0,74899. Granica tygodnia: dół – 0,73330, góra – 0,75021.
    Według doniesień CME nie mamy żadnych zmian, ale teraz nie mam sprzedaży w platformie, bo zrealizowałem zysk pod koniec tygodnia.
    Wczoraj jednak nie udało się kupić, a jeśli dziś granica tygodnia na 0,73330 nie utrzyma ceny, to cena może ostatecznie spaść do 0,72,
    gdyż obecny kontrakt miesięczny nie sprzyja szczególnie wzrostowi.

    Nazwa: image_4772395.jpg
Wyświetleń: 210

Rozmiar: 19.3 Kb

    Na dolarze kanadyjskim bilans dnia na poziomie 1.26600 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół – 1.22536, góra – 1.28427. Granica tygodnia: dół – 1.25978, góra – 1.28670.
    Przedział kupna 1.2570-1.2600 przesunął się i wygląda całkiem nieźle, więc poczekamy, aż cena osiągnie granicę tygodnia, gdzie można będzie kupować do górnego przedziału.

    Nazwa: image_4772416.jpg
Wyświetleń: 189

Rozmiar: 18.8 Kb

    Na jenie japońskim bez zmian. Ta para nadal nie jest interesująca.
    Na złocie również bez zmian. Tutaj został odpracowany bilans dnia na poziomie 1790.

    Nazwa: image_4772436.jpg
Wyświetleń: 186

Rozmiar: 18.2 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  2. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  3. #112
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry wszystkim i dobrego zakończenia tygodnia handlowego.
    Para walutowa funt brytyjski/dolar amerykański.
    Wykres 4-godzinny i dzienny:

    Nazwa: image_4759186.jpg
Wyświetleń: 203

Rozmiar: 86.7 Kb

    1 - Funt nadal rósł w ciągu poprzedniego wieczoru i nocy, w wyniku czego na wykresie 4-godzinnym zbliżył się do górnej wstęgi Bollingera,
    ale jej nie dotknął. Wstęgi jeszcze nie zareagowały na ten wzrost i tylko górna wstęga zaczęła się nieco otwierać, a dolna nadal milczy.
    Dlatego na razie moim zdaniem jest za wcześnie, aby mówić o kontynuacji wzrostu cen i lepiej poczekać, aż cena dotknie wstęgi,
    a jeśli tak się stanie, to wtedy już patrzeć na ten wskaźnik pod kątem sygnałów. Należy jednak zauważyć, że cena przebiła fraktal z 7 września,
    od którego rozpoczął się ostatni spadek, co można uznać za sygnał wzrostu ceny. Zobaczmy, co będzie dalej.
    Na wykresie dziennym cena kontynuowała ruch w górę od środkowej linii w kierunku górnej wstęgi, ale obydwie wstęgi nadal nie dają poważnych sygnałów.
    Dlatego lepiej będzie poczekać, aż cena dotknie również wstęgi.

    2 - Wskaźnik AO na wykresie 4-godzinnym dobrze odpracował zanik wskaźnika w strefie ujemnej, co było sygnałem wzrostu ceny po długotrwałym spadku,
    a także w trakcie wzrostu wskaźnik przekroczył poziom zera, co również jest sygnałem kontynuacji wzrostu notowań, jeśli AO zacznie rosnąć po przecięciu.
    Zobaczmy, czy zostanie ten sygnał odpracowany. Na wykresie dziennym AO znajduje się w pobliżu poziomu zera.
    W tej chwili, pomimo wzrostu cen, znajduje się w strefie ujemnej. Ten stan wskaźnika nie daje nic konkretnego,
    pozostaje tylko czekać na dalszy rozwój sytuacji. Następnie spójrzmy na młodszy wykres i przeanalizujmy sytuację.


    Wykres 30-minutowy:
    Zaczone Grafiki Zaczone Grafiki    

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  4. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  5. #113
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Na funcie dzisiaj bilans dnia na poziomie 1,37872 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół - 1.37244, góra - 1.41641.
    Z jednej strony wczoraj ponownie zbliżyliśmy się do bilansu kontraktu i część zakupów można byłoby zrealizować,
    ale na razie nie będę tego robił, bo jest spora szansa na jego przebicie. Generalnie funt odpracował tak,
    jak powinien i wzrósł o 130+ punktów od granicy miesięcznej. Nie należy jednak wykluczać ponownego testu tych minimów,
    ponieważ w przyszłym tygodniu cena może cofnąć się do granicy miesiąca, czyli do przedziału 1,3710-1,3740.
    Takie cofnięcie raczej nie nastąpi, a jednak jeśli tak się stanie, wtedy będziemy kupowali.

    Nazwa: image_4762328 (1).jpg
Wyświetleń: 192

Rozmiar: 20.0 Kb


    Było tam zlecenie limitowe na funcie od granicy miesiąca, ale wczoraj zlecenie oczekujące zostało usunięte.
    Długo nie mogłem zrozumieć, co to za zlecenie zostało wyświetlane na wykresie.
    Na dolarze australijskim bilans dnia na poziomie 0,73820 został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół - 0,70924, bez góry. Granica tygodnia: dół - 0,73328, góra - 0,74530.
    Czas pokaże, czy dobrze zrobiłem wczoraj, ale zrealizowałem kolejną część sprzedaży. Teraz jedna czwarta lota wisi na rynku,
    to samo dotyczy zakupu. Nie mamy dobrych danych na przyszły tydzień, więc musimy poczekać na poniedziałek.

    Nazwa: image_4762349 (1).jpg
Wyświetleń: 191

Rozmiar: 20.0 Kb

    Na dolarze kanadyjskim bilans dnia na poziomie 1,26414 został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół – 1.22536, góra – 1.28427. Granica tygodnia: dół – 1.24096, góra – 1.27058.
    Granica tygodnia 1,27508 została przesunięta niżej i teraz sprzedaż wygląda obiecująco (tylko do 16-00).
    W następnym tygodniu mamy duży wolumen sprzedaży w miesięcznym przedziale 1,2840 -1,2870 (tutaj możesz składać zlecenia oczekujące).

    Nazwa: image_4762360 (1).jpg
Wyświetleń: 206

Rozmiar: 19.3 Kb

    Na złocie bilans dnia na poziomie 1798,02 został odpracowany, i tutaj, podobnie jak w przypadku jena, bez zmian.
    Póki co duzi gracze nie śpieszą się z przerzuceniem pozycji na kolejny tydzień, więc moim priorytetem jest teraz kupowanie od miesięcznego przedziału 1736-1742.

    Nazwa: image_4762456 (1).jpg
Wyświetleń: 210

Rozmiar: 19.4 Kb
    Ostatnio edytowane ForexMaster; 15.09.2021 w 06:10.

  6. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  7. #114
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Na funcie bilans dnia na poziomie 1,38327 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół - 1.37244, góra - 1.41641. Granica tygodnia: dół – 1.37721, góra – 1.41490.
    Funt pokazał wczoraj interesujący ruch, więc udało się zamknąć i sprzedać część zakupów.
    Bardzo długo się zastanawiałem nad sprzedażą na tym poziomie, ponieważ oczekuje,
    że funt osiągnie poziom 1,40 lub nawet pójdzie wyżej (monitorowałem cenę dolara kanadyjskiego i funta).
    Dali mi czas do namysłu, a jednak sprzedawałem jedną trzecią lota. Jak długo potrwa ta sytuacja z funtem??
    Potrzebujemy osiągnięcia dolnej granicy tygodnia, wtedy ruszylibyśmy w górę bez cofnięć.
    Dobrze, że stop na funcie został odpracowany.

    Nazwa: image_4775454.jpg
Wyświetleń: 195

Rozmiar: 19.3 Kb

    Na dolarze australijskim bilans dnia na poziomie 0,73607 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół - 0,70924, góra - 0,74899. Granica tygodnia: dół – 0,73330, góra – 0,75021.
    +23 punkty po jednym wejściu i próg rentowności, co jest dobrą wiadomością. Jednak nadal mamy granicę tygodnia,
    a dziś ponownie kupiłem parę z połową zwykłego ryzyka, ponieważ wczoraj była bardzo często kupowana.
    Podczas testowania 0.7333 od dołu przeniosę zakupy do progu rentowności.

    Nazwa: image_4775478.jpg
Wyświetleń: 200

Rozmiar: 18.6 Kb

    Na dolarze kanadyjskim bilans dnia na poziomie 1,26640 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół – 1.22536, góra – 1.28427. Granica tygodnia: dół – 1.25843, góra – 1.28670.
    Wczoraj na dolarze kanadyjskim handlowałem w przeciwnym kierunku niż na dolarze australijskim i tutaj udało
    nam się zdobyć 40 punktów dzięki częściowej realizacji zleceń, a pozostałe zlecenia są nadal otwarte.
    Jeśli dostanę próg rentowności, znów będę szukał zakupów z nieco przesuniętego przedziału.

    Nazwa: image_4775496.jpg
Wyświetleń: 192

Rozmiar: 18.9 Kb

    Na jenie japońskim bez zmian. Bilans dnia na poziomie 110 000 nie został odpracowany,
    ale górna i dolna granica zostały odpracowane i faktycznie para może teraz iść gdziekolwiek,
    ponieważ jest mniej więcej w połowie przedziału poziomów miesięcznych (nieco bliżej niższych).
    Na złocie bilans dnia na poziomie 1792,56 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: góra - 1904, dół - 1598,9. Granica tygodnia: góra - 1806,65, dół - 1739,89.
    Nie mam dużego zaufania do tygodniowych granic tego aktywa, więc nadal czekam na miesięczne poziomy,
    zwłaszcza że spadła tam również dolna granica 1736-1742.

    Nazwa: image_4775542.jpg
Wyświetleń: 199

Rozmiar: 18.5 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  8. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  9. #115
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dzień dobry wszystkim.
    W czwartek sytuacja jest odwrotna do sytuacji ze środy: teraz obowiązkowa strefa 3833-28, wzmocniona dolną linią opcji dnia 3727,
    jest mocnym wsparciem, a bilans dnia 3899 jest głównym celem wzrostu i nie tylko dzisiaj, ale prawdopodobnie do końca tygodnia.
    Pamiętamy również, że wczoraj aktywowaliśmy formację środa w środę, to wskazuje na dalszy niewielki wzrost. Więc zamykam wczorajsze pozycje sprzedaży i poszukam zakupów.

    Tłum nadal sprzedaje, co oznacza, że minima są ograniczone wczorajszą sesją amerykańską,
    zwłaszcza że pierwszy cel po przekroczeniu minimum strefy 3818 akurat pasuje do takiego scenariusza, choć konieczne jest przebicie poziomu 3830.
    Powyżej poziomu 3847 mamy górne cele od 3857 do 3902 i gdzieś tam najlepiej dzisiaj zamknąć.

    Nazwa: image_4778260.jpg
Wyświetleń: 198

Rozmiar: 9.9 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  10. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  11. #116
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Na funcie bilans dnia na poziomie 1,38132 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół - 1.37244, góra - 1.41641. Granica tygodnia: dół – 1.37641, góra – 1.41490.
    Spodziewam się, że funt będzie dziś w przedziale 1,3760-1,3790, gdzie będę kupował Brytyjczyka, licząc na jego umocnienie na 40. poziomie.

    Nazwa: image_4778316.jpg
Wyświetleń: 188

Rozmiar: 18.8 Kb

    Na dolarze australijskim bilans dnia na poziomie 0,73240 został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół - 0,70924, góra - 0,74899. Granica tygodnia: dół – 0,73330, góra – 0,75021.
    Według raportów nie doszło do żadnych zmian, ale zgodnie z planem zrealizowałem część zakupów po teście granicy
    tygodnia na dole i przeniosłem transakcję na próg rentowności. Chciałbym przebić 0,7333 i iść dalej w górę

    Nazwa: image_4778327.jpg
Wyświetleń: 204

Rozmiar: 20.4 Kb

    Na dolarze kanadyjskim bilans dnia na poziomie 1,26853 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół – 1.22536, góra – 1.28427. Granica tygodnia: dół – 1.25713, góra – 1.27815.
    Wciąż mam otwarte pozycje kupna, chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaną one przesunięte do progu rentowności.
    Nie podoba mi się opcja kupowania od dolnej granicy tygodnia, a jednak rozważę tę opcję, jeśli pojawi się reakcja.
    Jednak dobrze byłoby sprzedać na górze, ale trzeba najpierw tam dotrzeć.

    Nazwa: image_4778333.jpg
Wyświetleń: 193

Rozmiar: 19.3 Kb

    Jen japoński przekroczył granice opcji tygodnia, a teraz czekam na odpracowanie miesięcznych poziomów. Rozważę zakupy od 108.20-108.40.
    Na złocie bez zmian. Bilans dnia na poziomie 1800 nie został odpracowany.
    Wczoraj została odpracowana granica tygodnia, ale nie sprzedałem, ponieważ nadal czekam na spadek, aby kupić.

    Nazwa: image_4778383.jpg
Wyświetleń: 197

Rozmiar: 18.5 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  12. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  13. #117
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Cześć.
    Para GBP/USD spadła po formacji utworzonej na poziomie 1,3915, wczoraj zaczęła niewielką korektę (podobno nie wszyscy otworzyły pozycje w momencie wzrostu),
    a teraz cena znajduje się blisko poziomu otwarcia tygodnia. Cena tańczy przez cały tydzień nie bez powodu. Sytuacja wygląda następująco.
    Obecnie cena znajduje się na poziomie 1,3837, więc okazuje się, że nie możemy osiągnąć poziomu 1,3900, a na poziomie 1,3800 nie ma zbyt wiele siły,
    choć nie wykluczam, że cena w najbliższym czasie przebije poziom 1,3800. Cele dla maksymalnych pozycji PUT są w okolicach 1,3700 - 1,3770,
    tam jest dużo pieniądzy. Spadek indeksów i metali nie powoduje wzrostu zainteresowania walutami przeciwdolarowymi.
    A więc spadamy, choć nie tak szybko, jak byśmy chcieli, wszystko w swoim czasie. Zobacz, jak porusza się EUR/USD.
    Wniosek: na funcie radzę tylko sprzedawać.
    Z poważaniem.

    Nazwa: 1 - 2021-09-17T080547.075.jpg
Wyświetleń: 219

Rozmiar: 53.1 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  14. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  15. #118
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Dużo się ostatnio mówi o ropie, dawno nic o tym nie pisałem i nawet nie zwracałem na nią uwagi,
    bo powiedziałem jakieś trzy tygodnie temu, że nie spodziewam się niczego poza spadkiem ropy. Kontrakty terminowe na ropę teksaską.

    Na kontraktach terminowych na teksaską ropę naftową spekulanci zamykają swoje zakupy, a traderzy, który zabezpieczają sprzedaż,
    traderzy niepodlegające zgłoszeniu dokonują największych zakupów w całej historii handlu kontraktami terminowymi,
    przynajmniej w ciągu ostatnich dwudziestu lat. W takiej sytuacji nie spodziewam się wzrostu ropy, tylko spadku, więc tutaj nic się nie zmieniło.
    Ciekawe rzeczy działy się z otwartym zainteresowaniem kontraktami terminowymi od listopada 2018 r., czyli prawie przez ostatnie trzy lata.

    Nazwa: image_4778191.jpg
Wyświetleń: 208

Rozmiar: 19.9 Kb

    Zobaczymy, czy transakcje znów wzrosną od tego poziomu. W przypadku opcji na kontrakty terminowe na teksaską ropę naftową sytuacja również prawie się nie zmieniła w ciągu ostatnich trzech tygodni.

    Główne opory mieszczą się w przedziale 75,20-76,60 USD i odwiedziliśmy je już na samym początku lipca tego roku. To od nich cena zaczęła spadać, nie wiem, czy ponownie je osiągniemy, maksymalny otwarty interes na opcji PUT w listopadowym kontrakcie opcyjnym znajduje się na 55. poziomie z premią 85 centów, czyli wsparcie 54,15 USD, w grudniu - na poziomie 50. z premią 75 centów, czyli cena 49,25 USD. Obecny październikowy kontrakt opcyjnu wygasa jutro, więc nie ma sensu go rozważać. Ponadto minimalny poziom wypłaty na grudniowym kwartalnym kontrakcie opcyjnym znajduje się na 56. poziomie. Spodziewam się, że cena spadnie co najmniej do poziomu 56 USD, a być może nawet do 50 USD. Takie są perspektywy na bieżący czwarty kwartał, czyli do połowy listopada.

    A ponieważ wrześniowy kontrakt opcyjny na ropę Brent również wygasa dzisiaj, możemy go również rozważyć. Grudniowy kontrakt opcyjny.

    Opór na październikowym kontrakcie opcyjnym jest dokładnie taki sam, a w listopadowym kontrakcie opcyjnym jest tak mało pieniędzy,
    że można go zignorować. Zgodnie z sytuacją na październikowych i listopadowych kontraktach opcyjnych można powiedzieć,
    że ropa Brent jest blisko poziomu oporu, podobnie jak ropa teksaska, i wsparcie jest znacznie poniżej.
    Można powiedzieć, że sytuacja z ropą Brent potwierdza sytuację z ropą teksaską. Z tego wnioskujemy, że należy myśleć o sprzedaży ropy, a nie o zakupach.
    Oczywiście wszystko, co zostało powiedziane, to tylko moja opinia i nikomu jej nie narzucam. Ale do wszystkiego, co zostało powiedziane,
    mogę dodać, że kiedy na rynku panuje euforia i wszyscy zwracają uwagę na to, jak wszystko rośnie bez cofnięcia, to jest czas na zamykanie pozycji w dobrej cenie.

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  16. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  17. #119
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Sytuacja na funcie jest korzystna.
    Bilans dnia na poziomie 1,36150 nie został odpracowany (znacznie poniżej).

    Granica miesiąca: dół - 1.36376, góra - 1.41641.
    Granica tygodnia: dół - 1.36639, góra - 1.40993.
    Pokonaliśmy wczoraj granicę miesiąca, protestowaliśmy i funt został kupiony. Potem ruszyliśmy
    Teraz pozostaje czekać na nowe raporty. Granice miesiąca i tygodnia zostały odpracowane,
    spodziewam się, że funt będzie kontynuował ruch w górę przynajmniej do 1.38012, nawet po cofnięciu.

    Nazwa: image_4800640.jpg
Wyświetleń: 181

Rozmiar: 19.2 Kb

    Na dolarze kanadyjskim bilans dnia na poziomie 1,27769 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół – 1.22536, góra – 1.28427.
    Granica tygodnia: dół – 1.24214, góra – 1.28887.
    Teoretycznie ci, którzy weszli tylko z granicy tygodnia, mogą zrealizować połowę pozycji sprzedaży.
    Ponieważ otwierałem nowe pozycje od granicy miesiąca,
    na razie zostawiam sprzedaż na górze nietkniętą i będę trzymał do bilansu kontraktu na poziomie 1,25112.

    Nazwa: image_4800531.jpg
Wyświetleń: 190

Rozmiar: 19.5 Kb

    Na dolarze australijskim bilans dnia na poziomie 0,72386 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: dół - 0,72110, góra - 0,74899.
    Granica tygodnia: góra – 0,74899, dół – 0,72895.
    8,93% zleceń stop na dolarze australijskim było wczoraj poza minimum, ale nie poszło za nim.
    W rezultacie dokonano zakupów na jedną trzecią lota, a zlecenie stop nie byłoby takie straszne.
    Dziwne oczywiście, że granica miesiąca nie została odpracowana przy takim nagromadzeniu zleceń stop blisko niej.
    Dziś stworzyliśmy nową granicę tygodnia, ale na pewno nie będę otwierał nowych pozycji od niej.
    Wstępne dane na przyszły tydzień: możliwe jest cofnięcie.

    Nazwa: image_4800559.jpg
Wyświetleń: 209

Rozmiar: 19.4 Kb

    Na jenie japońskim bilans dnia na poziomie 109.895 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: góra - 111.841, dół - 108,339.
    Granica tygodnia: góra - 110 885, dół - 109,127.
    Szkoda oczywiście, że nie udało się wejść, ale nie możemy nic na to poradzić. Wczoraj przeniósłbym do progu rentowności,
    ale dziś możemy spokojnie zrealizować część zakupów (poikonaliśmy 130 punktów),
    a resztę trzymać do granicy tygodnia lub miesiąca.

    Nazwa: image_4800572.jpg
Wyświetleń: 191

Rozmiar: 18.2 Kb

    Na złocie bilans dnia na poziomie 1776,2 nie został odpracowany.
    Granica miesiąca: góra - 1904, dół - 1598,9.
    Granica tygodnia: góra - 1803.3.
    Funt wczoraj mnie ucieszył, a złoto trochę zawiodło. Nie zrealizowałem zysku na poprzednich zakupach,
    mimo że czekałem na ten przedział prawie miesiąc. W nocy zadziałało zlecenie oczekujące i na szczęście nie dotknęło zlecenia stop,
    ale dzisiaj znów ważny jest mocny przedział kupowania 1736-1742, gdzie można pomyśleć o nowych pozycjach.

    Nazwa: image_4800592.jpg
Wyświetleń: 201

Rozmiar: 17.9 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  18. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

  19. #120
    Forex Awatar dla ForexMaster
    Rejestracja
    03.09.2019
    Wiadomości
    1,289
    Podziękowania
    0
    Podziękowano 935 razy w 682 postach
    Buenos dias wszystkim!
    Wczoraj odbyło się posiedzenie Fed, pary dały ruch, zmienność, ale de facto pozostały na miejscu.
    Dane techniczne na funcie. Aby kontynuować spadek i sprzedać, potrzebne jest przebicie dwóch poziomów 1,3600 i 1,3570,
    a następnie trend spadkowy będzie kontynuowany do początku 35. poziomu.
    Jednak te poziomy są mocne i wzrost może zostać wznowiony, ponieważ nie udało się spaść poniżej 36.,
    byki wciąż trzymają parę prawdopodobnie w oczekiwaniu na posiedzenie Centralnego Banku Anglii,
    które odbędzie się dziś po południu i na nim mogą zadecydować o lokalnych losach funta.
    Technicznie rzecz biorąc, północ potrzebuje przebicia i konsolidacji powyżej 1,3685.
    Dopiero po tym będzie można liczyć na znaczny wzrost pary w kierunku 1,3880.

    Nazwa: image_4797329.jpg
Wyświetleń: 212

Rozmiar: 17.9 Kb

    Chociaż handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem, to przy odpowiednim podejściu może generować dodatkowy dochód. Wybór niezawodnego brokera, takiego jak InstaForex, zapewni Ci dostęp do międzynarodowych rynków finansowych i utoruje drogę do niezależności finansowej. Otworzyć konto możesz tutaj.


  20. The Following User Says Thank You to ForexMaster For This Useful Post:

    Unregistered (1)

Obserwuj ten temat (3)

Twoje uprawnienia

  • Nie możesz tworzyć nowych tematów
  • Nie możesz odpowiadać w tematach
  • Nie możesz przesyłać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •