Nazwa: cb__3.jpg
Wyświetleń: 754

Rozmiar: 19.5 Kb

Co to jest?

W przypadku MT4 wskaźnik Supertrend Candle Up and Down Indicator jest potężnym wskaźnikiem. Możesz zobaczyć, dlaczego to mówię, jeśli po prostu czytasz więcej. Przede wszystkim jednak z pomocą świec MT4 Supertrend Up and Down Predictor, będziemy musieli wprowadzić kilka bardziej znaczących ulepszeń w naszej analizie i możliwej strategii. Widzieliście wcześniej, zanim tu dotarliśmy, że zastosowałem już poziom 54,5 do wskaźnika Up and Down Indicator MT4 Supertrend. Jest jeszcze kilka rzeczy, które muszę ci pokazać, ale spójrz na poniższe zdjęcie.

W powyższym jednogodzinnym przedziale czasowym mamy zrzut ekranu pary handlowej GBPAUD na wskaźniku świec w górę iw dół Supertrend dla MT4. Teraz, wraz z kilkoma pionowymi liniami z platformy Metatrader 4, dołączyłem również linię środkową do wskaźnika MT4 Supertrend Candle Up and Down Indicator. Za chwilę wyjaśnię znaczenie tych pionowych linii i jaki jest powód, dla którego umieściłem je w tej konkretnej pozycji. Para handlowa GBPAUD forex notuje trend wzrostowy, więc skupię się bardziej na aktywności niebieskiej linii w stosunku do wskaźnika Supertrend świec w górę i w dół dla MT4. Zasady tego badania lub strategii są proste. Po drugie, skupiamy się na ruchu czerwonej linii w stosunku do niebieskiej linii trendów spadkowych. Supertrend Candles Up and Down Indicator for MT4. W tej chwili wiem, że to brzmi trochę dziwnie, ale po prostu muszę to znosić.

Nazwa: GBPCHFecnH4.jpg
Wyświetleń: 482

Rozmiar: 17.9 Kb

Świetnie, mamy już podstawowe zasady. Narysowałem pionowe linie, w których niebieska linia świec Supertrend w górę iw dół wskaźnika dla MT4 przecina czerwoną linię od góry do dołu, jeśli przyjrzysz się bliżej. W przypadku trendów wzrostowych jest to naprawdę ważne, ponieważ wskaźnik zasadniczo mówi nam, że powinniśmy zamknąć pozycje zakupowe. W połączeniu ze świecami Supertrend Up and Down Predictor dla MT4, widać, że używam go po prostu do sprawdzenia odczucia trendu wzrostowego i śledzenia spadku. W warunkach trendów podoba mi się to ustawienie średniej ruchomej, ponieważ zapewnia złożony poziom wsparcia dla trendu wzrostowego i oporu dla trendu spadkowego.

Nazwa: supertrend-candles-and-supertrend-plus-indicator.jpg
Wyświetleń: 506

Rozmiar: 13.7 Kb

Widząc, że jesteśmy w trendzie wzrostowym, możemy użyć świec MT4 Supertrend Up and Down Predictor do otwierania i zamykania pozycji zakupu w miarę wzrostu cen. To, co teraz zrobimy, to dalsza wymiana tego trendu. Kiedy niebieska linia przesuwa się od w dół i przecina się czerwona linia świec MT4 Supertrend Up and Down Indicator, robimy to. Jeśli jesteś zadowolony z wdrożenia tego systemu (po dokładnej weryfikacji wstecznej) - po prostu pamiętaj, aby wziąć tylko trzy transakcje. A pierwsze trzy wzrosty są głównymi składnikami trendu przez większość czasu, dopóki nie zostanie on narażony na wyczerpanie.

Instrukcje pobierania

• Pobierz Forex Indicator.mq4 Supertrend świece w górę iw dół
• Skopiuj pobrane świece Supertrend Up and Down Forex Indicator.mq4 do Metatrader Directory / Experts / Indicator (s)
• Uruchom lub zrestartuj 4 Client Metatrader
• Wybierz oś czasu i wykres, na którym chcesz przetestować wskaźniki MT4
• Sprawdzaj wskaźniki niestandardowe w swoim nawigatorze przez większość czasu pozostałego w kliencie Metatrader 4.
• Kliknij prawym przyciskiem myszy świece Supertrend w górę iw dół Forex Indicator.mq4
• Dołącz do swojego wykresu
• Edytuj ustawienia lub kliknij „OK”
• Świece wskaźnikowe Supertrend w górę iw dół Forex Indicator.mq4 jest teraz widoczny na wykresie.

Nazwa: xst mtf.jpg
Wyświetleń: 487

Rozmiar: 14.6 Kb

Jak usunąć świece Supertrend w górę iw dół wskaźnika Forex z wykresu Metatrader?

• Wybierz wykres, na którym działa wskaźnik w kliencie Metatrader 4.
• Kliknij prawym przyciskiem myszy na wykresie „Lista wskaźników”
• Wybierz i usuń wskaźnik.

Jak używać świec Supertrend w górę iw dół na wykresie dziennym (naprawdę dokładne, jeśli zrobione dobrze)

Ten wątek jest dla Ciebie, dla tych, którzy próbują handlować w dłuższych ramach czasowych i nie używają wskaźników poo-poo z prostego faktu, że powiedziano im, aby to zrobili! Jest na to najlepszy sposób teraz. Robiłem to na osobnym koncie, które założyłem do tego wszystkiego przez cały 2012 rok i było to po prostu niesamowite. Oto dokładnie to, co robisz. Pobierz wskaźnik MT4, jeśli jeszcze go nie masz. Możesz go znaleźć na wiele sposobów.

Trzymaj to na TF każdego dnia. Może działać dobrze w innych ramach czasowych, ale nie tak dobrze, jak w zwykłym. Jeśli zmierzasz do niższego TF, prawdopodobnie zatrzymasz się kilka razy, sfrustrowany i poddasz się. Zrobione dobrze, to bardzo rzadko się zdarza. Tutaj właściwa para robi ogromną różnicę. Działa dobrze z E / U, ale kiedy to robię, lubię unikać par USD, zwłaszcza, że nie zawsze chcę, aby wiadomości przeszkadzały. Chcesz par, które zyskują na płynnym trendzie i które oferują jak najmniejszy efekt. Na przykład G / U nie jest doskonały. Oto kilka par, z których lubię korzystać w tym przypadku (i pamiętaj, że jeśli masz dobre 4-5 par, okazje handlowe pojawiają się częściej). Sekwencja:

Nazwa: xSuperTrend.jpg
Wyświetleń: 479

Rozmiar: 11.9 Kb

• GBP / AUD
• GBP / NZD
• AUD / NZD
• EUR / PKB (lepiej handlować na tym w kierunku ogólnego trendu)
• EUR / JPY

Dokonaj wymiany, gdy krzyżują się ze świecami Supertrend Up i Supertrend candles Down. Następnie zajmij się wymianą według własnego uznania. Miej pod ręką wskaźnik zmienności. W czasach bardzo niskiego wolumenu miałem bardzo małe zatrzymania, których mogę tylko powiedzieć, że nie mam. Adekwatność do dużej zmienności sugeruje, że naprawdę powinna to być rozsądna transakcja.

Strategie dla świec Supertrend Wskaźnik

Strategia 1: Strategia krzyżowania świec Supertrend


Miary Świece Supertrend w górę i świece Supertrend w dół są często używane przez traderów do oceny kierunku rynku. Oznacza to, że cena ma rozpocząć wzrostowy krok, gdy świece Supertrend przecinają świece Supertrend w dół. Pokazuje również niedźwiedzi ruch, gdy świece Supertrend przecinają świece Supertrend na linii. Jednak ten sygnał nie jest wystarczający do podejmowania decyzji rynkowych, ponieważ pokazuje tylko, że obecny trend się zmieni. Na powyższym 60-minutowym wykresie GBPNZD ceny mieściły się w przedziale, w którym nastąpiło przejście na wskaźnik świec Supertrend. Powinieneś wziąć transakcję sprzedaży, gdy nastąpiło przełamanie zakresu.

Strategia nr 2: Crossover świec Supertrend i RSI

Na rynku istnieje wyraźny trend, kiedy wskaźnik świec Supertrend jest powyżej 70 i zbliżony do 100. Zapewnia również wcześniejsze wskazanie potencjalnej zmiany formacji. Pokazuje słaby trend rynkowy, a także odwrócenie trendu, gdy wskaźnik znajduje się poniżej 30 i blisko etapu 0. W tym podejściu łączymy wskaźnik świec Supertrend i wskaźnik RSI, aby wziąć pod uwagę rynkowe warunki nadmiernego zakupu i sprzedaży.

Przykład zakupu

Jest to ważny punkt odniesienia dla transakcji. Kiedy wskaźnik RSI dotrze do obszaru nadmiernie zakupionego, weź zysk i ustaw zlecenie stop-loss poniżej ostatniego minimum rynkowego.

Przykład sprzedaży

Świece Supertrend przecinają linię świec Supertrend na poniższym 60-minutowym diagramie CADJPY. Jednocześnie na gwałtowne odwrócenie warunków nadmiernych zakupów wskazuje wskaźnik RSI. To dobra wskazówka, którą mamy do zaoferowania. Dostałbyś 100 rur na rynku, gdybyś umieścił handel we właściwym miejscu. Jest to sprawdzona technika używana przez traderów do generowania większej liczby sygnałów transakcyjnych na całym świecie.